Dig Deeper

Jeden z najdôležitejších seminárov ThetaHealing®, kde sa naučíte techniky, ako efektívnejšie a rýchlejšie dokážete odhaliť u klientov alebo u seba podstatu problému, ktorý riešite a hravo si s ním poradíte.

Viac o metóde

Metóda ThetaHealing je úžasným nástrojom, ktorý nám vďaka technike „dolovania“ umožňuje dostať sa až ku koreňom našich problémov. Tento prístup založený na rozprávaní o udalostiach umožňuje ľahko objaviť unikajúce a hlboké podvedomé myšlienky a presvedčenia, ktoré nás môžu blokovať, a následne ich technikou ThetaHealing prostredníctvom bezpodmienečnej lásky a práce s presvedčeniami a pocitmi odstrániť.

Seminár je navrhnutý tak, aby všetci terapeuti metódy ThetaHealing dobre zvládli túto dôležitú techniku. Získate solídne základy, tipy a techniky, ktoré potrebujete na to, aby ste si mohli byť istí, že sa vám u svojich klientov podarí vydolovať kľúčové základné presvedčenia. Ak sa vám nepodarí úspešne identifikovať skutočné srdce a pôvod problému, nebudete vedieť aké presvedčenie zmeniť. To môže spôsobiť, že zmeny, ktoré urobíte budú iba dočasné a neodstránené negatívne presvedčenia budú prekážkou skutočnému uzdraveniu.

Tento seminár vám umožní pomôcť svojim klientom pochopiť svoje vlastné správanie a život, a urobiť liečivé zmeny, vďaka ktorým budú mať po skončení terapie pocit jasnosti a vyrovnanosti.

Informácie

Predpoklady: absolvovaný základný seminár DNA1 a Pokročilý seminár DNA2.

Pre prihlásenie na kurz je potrebné vyplniť prihlasovací formulár.

V prípade potreby je možné požiadať o štipendium.

V prípade otázok či záujmu o ďalšie informácie nás kontaktujte na: registracia@haranta.sk

Počet miest na kurze je limitovaný. Vaše miesto bude záväzne rezervované po zaslaní prihlasovacieho formulára a po uhradení registračného poplatku. Viac informácií dostane každý záujemca do mailu.

Cena

Cena seminára (lektorné): 360€

Registrácia: 69€

Cena spolu za 2 dni 429€ (zahŕňa: registráciu, lektorné, medzinárodný certifikát a knihu od Vianny Stibal, občerstvenie počas seminára, osobnú asistenciu.)