Autentická Tantra

Objav s nami tajomstvo kultivácie životnej sily a sexuálnej energie, vďaka ktorej budeš cítiť emócialnu
rovnováhu, vnútornú silu, vitalitu, zdravie a harmóniu.

Workshop tantrickej masáže zameraný na prácu s energiou a umenie dotyku.
Tento živý tantrický workshop vás prevedie autentickými tantrickými učeniami, vychádzajúcich z učení pôvodných indických jogínskych majstrov. Naučí vás umeniu liečivej tantrickej masáže a práce s energiou.

Tantra ako komplexný spirituálny systém je jednou z najrýchlejších a najefektívnejších ciest, ako dosiahnuť duchovný rast a zároveň si vyliečiť svoje telo, sexualitu aj dušu. Zistíte tajomstvo tantrickej sublimácie energie a aktiváciu vyšších energetických centier v pranickom tele. Workshop je nabitý skvelým program – jogou, meditáciami, cvičeniami, tantrickými masážami, krásnymi rituálmi pre ženy aj mužov a satsangom (spoločný priestor pre zaujímavé spirituálne témy a skupinu).

Viac o metóde

Tento kurz spája učenie tantrickej masáže (vychádzajúcej z ajurvédy a aktivácie marma bodov v tele) do uceleného celku a hlbokého zážitku. Uvedie vás do hlbšej úrovne intimity so sebou samým a vašimi partnermi na základe vzácneho tantrického prístupu sublimácie energie. Ukáže vám tiež, že liečivý charakter tantrickej masáže nemožno podceňovať. Má schopnosť dosiahnuť a uvoľniť blokády, ktoré v mnohých prípadoch ani neboli vedome známe. Nechajte transformačné umenie dotyku privítať vás v ríši blaženosti.

Náš tantrický učebný plán začína učením tantrickej masáže vychádzajúcej z ajurvédy, ktorá sa dotýka duše, duchovného umenia dotyku. Je to vynikajúco štruktúrovaný program posvätných praktík, ktorý vám predstaví tantru veľmi hmatateľným a zážitkovým spôsobom.

Tantra je autentická duchovná filozofia a cesta k osvieteniu, ktorá mení náš pohľad na vedomie, vzťahy, energiu a sexualitu. Sexuálna energia, ak s ňou pracujeme a vieme ju sublimovať, sa tak stáva naším zdrojom hojnosti, naplnenia, zdravia, mladosti, vitality, kreativity a naplnených vzťahov.

Cez sexuálnu energiu môžeme zažiť hlboké liečenie nášho tela a duše, uvoľnenie a odstránenie rôznych blokov, nielen v sexualite, ale celkovo v živote. Tantra je nástroj, ako transformovať našu sexuálnu energiu na formu vysoko potentnej a liečivej energie, vďaka ktorej môžeme spirituálne rásť, otvárať naše vedomie na vyššiu úroveň a dosiahnuť osvietenie.

Chcete sa dozvedieť a zistiť, čo je skutočne autentická Tantra? Ako môže tantra zmeniť váš život a vaše vzťahy? Je možné prostredníctvom Tantry vyliečiť dvoje telo, vzťahy a sexualitu? Dosiahnúť duchovný rozvoj? a Hojnosť?


Zisti viac o Tantre v našom skvelom workshope, ktorý je zdarma pre všetkých a pripravili sme ho pre vás

Tento obsah je pre Premium a Pokročilý členov.
Prihlásiť sa Pripojiť sa teraz

Čo môžete očakávať:

Úroveň pre absolvovanie:

Program:

Tento kurz tantrickej masáže je pobytový kurz. Skupina strávi všetkých šesť dní v rodinnej bio-farme, na pokojnom mieste v prírode, v Lesnej záhrade v Hrubom Šúre, so zabezpečeným ubytovaním a stravou.

Čo sa naučíte a zažijete:

Milenec vo vás sa naučí, ako si prostredníctvom tantrickej masáže navodiť intenzívny pôžitok, ako aj to, ako sa odovzdať do silných orgazmických stavov. Medzitým bude liečiteľ vo vás inšpirovaný ukážkami alchymickej podstaty dotyku a kultivovaný mimoriadne praktickou metodológiou, jasným vedením a osobnými pokynmi.

Informácie

Ak vás Tantra zaujíma a chcete zistiť viac o tejto autentickej spiritualnej filozofii a naučiť sa umeniu
dotyku a liečivej tantrickej masáže, môžete sa prihlásiť na náš živý 5-dňový tantrický retreat