Mentoring a osobné terapie

Mentoring a osobná terapia sú dôležité nástroje pre osobný a profesionálny rast. Mentoring je proces, ktorý vám pomôže zlepšiť Vaše zručnosti a zvýšiť Vašu produktivitu. Poskytneme Vám cenné rady a podporu, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť Vaše ciele a zlepšiť Vaše výkony. Mentoring môže byť užitočný pre každého, kto chce zlepšiť svoje zručnosti a dosiahnuť svoje ciele. Takisto osobná terapia, ktorá vám pomôže zlepšiť Vaše duševné zdravie a zvládanie stresu.

ThetaHealing® jedna z najrýchlejších, najefektívnejších a bezbolestných terapií, ktorá nám dovoľuje transformovať všetky oblasti nášho života cez zmenu našich limitujúcich blokov, strachov, tráum, presvedčení a zmeniť ich na pre nás podporujúce programy.

Toto liečenie poskytuje mnoho nástrojov a techník, ktoré okamžite menia čokoľvek nás drží pri zemi a nedovoľuje nám pohnúť sa z miesta a žiť život ktorý milujeme.

Príklad oblastí s ktorými nám ThetaHealing® môže pomôcť:

Tento typ terapie je vhodný, aj keď stojíte na križovatke života a potrebujete sa pohnúť ďalej, chcete vystúpiť z neustále opakujúcich sa problémov a zistiť, čo je ich príčinou. Možno potrebujete nájsť spôsob ako lepšie komunikovať s partnerom, so svojimi deťmi, alebo ako nájsť svoju vnútornú spokojnosť.

Prostredníctvom cielených otázok vás privedieme k vlastným uvedomeniam a odpovediam na otázky, ktoré kladiete sebe alebo životu. V konzultácii riešime aj vašu minulosť a odhaľujeme bloky, ktoré vám bránia pohnúť sa ďalej.

V rámci konzultácie využívam aj typológiu Enneagram: pomôžem vám zistiť, akým typom ste a čo je základným motívom vášho správania. Na tento motív alebo pohnútku sa následne pozrieme hlbšie a zistíme, aké sú možnosti s tým pracovať. Napríklad, ako sa postupne zbaviť každodennej úzkosti, neustáleho odkladania práce, častých výbuchov hnevu či agresivity, aké presvedčenie alebo vzorec z minulosti sa skrýva za naším vyhorením a pod.

Vďaka tomuto sedeniu sa môžete na svoj život a na svoje miesto v ňom začať pozerať aj trochu inak. Postupne začnete viac vnímať seba, svoje telo a emócie. Pochopíte, že s emóciami sa dá pracovať aj inak ako ich len potláčať alebo od nich unikať.

Informácie

Vyskúšaj prvú úvodnú terapiu alebo osobný choaching 30 minút s Katarínou Sayanou za špeciálnu cenu.

Cenník terapií ThetaHealing

Miroslav Haranta

130€/30min

Katarína Sayana Balog

130€/60min

 

 

Rezervácia