Žijeme život v domnení, akí sme silní, ustojíme každú prekážku a ženy sa môžu o nás oprieť. Je to naozaj sila? Alebo práve stavanie sa do pozície sily je ukážka slabosti?

 Búchame sa do pŕs, ako sme čo a ako správni chlapi zvládli, napriek tomu, že vnútorne trpíme. Väčšinou to hráme tak dobre, že si ani neuvedomujeme, čo nám to spôsobuje. Učili nás, že plakať sa nemá, že pocity sa nevyjadrujú, pretože je to ukážka slabosti. Teda okrem hnevu, to je v poriadku. Veď táto spoločnosť potrebuje mať poslušných, nespokojných spotrebiteľov, pracantov, vojakov, ktorí sú schopní mať potlačené pocity natoľko, aby mohli zabíjať.

 Prídeme do puberty. A keďže nik nás nenaučil cítiť a ako pracovať s pocitmi a nahromadeným stresom, objavíme niečo úžasné – masturbáciu. Pri každej jednej sa zbavíme toľkého napätia a stresu, že si to začneme robiť aj niekoľkokrát denne. Stane sa to takým zvykom, že potreba telesného kontaktu so ženou je veľmi silná, ale nie z dôvodu telesnej blízkosti, nežnosti a vnímania tela, ale z dôvodu uvoľnenia nazbieraných emócií. To znamená, že celý sex sa udeje vo veľmi krátkom časovom úseku a končí mužovou ejakuláciou. Presne tak ako aj v porne.

 Nie je sa čomu čudovať, že ženy to rýchlo prestane baviť. Každý takýto sex ich stiahne emočne dole, keďže muž na ňu vyloží všetok ten stres a negatívne nespracované emócie. Dlhodobo takéto  fungovanie môže viesť k poruchám erekcie a schopnosti vnímať zvyšok tela. Nemali by sme zabúdať, že sme tam vždy dvaja a žena nie je na to, aby poslúžila mužovi ako nadstavba jeho ruky pri masturbácii.

 Ženy síce dokážu plakať a trochu lepšie vnímať emócie, taktiež ich však nik nenaučil, ako s týmito emóciami, ktoré sú našou súčasťou, pracovať. Posledných niekoľko storočí je ženská sexualita potláčaná. Veď žena má predsa slúžiť na rodenie detí a na poskytnutie mužovi toho, čo potrebuje. Cítia, že potrebujú objatia a viac nežností, avšak vôbec nemajú preskúmané, čo ich telo dokáže. Koľko rôznych orgazmov sa dá zažiť, ako dosiahnuť ženskú ejakuláciu a pod.

 Tým, že si nevieme dopriať spojenie na celotelovej úrovni, kde každý dotyk prináša vlnu vzrušenia, či už to je na pohlavných orgánoch alebo na členku, tým, že si myslíme, že orgazmus je vyvrcholenie aktu a nie len súčasť niečoho hlbšieho, prichádzame o blízkosť so ženou, o zážitky, ktoré nám nenahradí žiadna drahá vec. Prichádzame o veľkú časť nášho života.

 Možno to bude pre mnohých znieť absurdne, ale na uspokojenie nie je vždy potrebné vyvrcholenie.

 Pravdepodobne si poviete, že to je všetko blbosť, „mužne“ sa udriete do hrude, vykonáte si svoju štandardnú trojminútovku a ste hrdí na to, ako ste to zvládli.

 Pozývam vás k tomu, aby ste aspoň raz vyskúšali niečo iné. Skúste sa ženy jemne dotýkať po celom tele a vyhnite sa prvých 15 – 20 min pohlavným orgánom a prsiam. A postupne ich začnite zapájať. A len vnímajte, čo sa bude diať s jej telom a ako jej vzrušenie bude narastať. Potom sa vymeňte a nech sa vás žena začne dotýkať úplne všade, tu je malá zmena, je dobre začať jemným dotykom na penise, aby muž začal vnímať a postupne sa dotýkať celého tela. Zavrite oči a len si uvedomujte tú energiu, ktorá vami prechádza a ako vám narastá vaše vzrušenie do rozmerov, o ktorých sa vám ani nesnívalo.

ZAMILOVANOSŤ

Zamilovanosť alebo čo môže za problémy v našich vzťahoch?  Čo je dôvodom, že veci v partnerstve, čo nám vyhovovali, sú pre

Čítaj viac