Enneagram – 4. časť sumarizácia, prepojenia jednotlivých typov

Spoznajte samého seba a svoje vzťahy vďaka unikátnej osobnostnej typológii ENNEAGRAM  v autentickom podaní skúseného terapeuta, spisovateľa a medzinárodného lektora metódy ThetaHealing – Miroslava Harantu – ktorý o Enneagrame prednáša pre širokú verejnosť, firmy, školy a univerzity už viac ako 10 rokov. 

Kto som? Ja síce tvrdím, že toto s istotou, dokonale, bez pochybností a úplne do bodky viem, ale je to naozaj tak? Prečo potom žijeme takýto až nadľudský zhon, chaos a všetko sa na nás rúti?

V skutočnosti nielenže nevieme, prečo fungujeme, ako fungujeme, my dokonca nepoznáme ani tých našich najbližších… Či je to náš partner, deti, rodičia, ľudia v okolí pracovnom, či súkromnom… Prečo je to tak?

Napadlo vám niekedy, aké skvelé by to bolo mať k dispozícii manuál na život, návod na to, ako vidieť a pochopiť samého seba, svoje deti a ľudí okolo vás, ako reagovať na rôzne životné situácie a zvládať svoje emócie?

Ak sa chcete na chvíľu odpojiť od rýchleho kolobehu dnešného života, pozrieť sa na život z inej perspektívy a pochopiť veľa nových súvislostí, zarezervujte si čas na 4 prednášky, ktoré vás hlboko ovplyvnia. Je potrebné ich absolvovať všetky. V prípade, že vám niektorý termín nevyhovuje, môžete ho absolvovať v ďalšom behu.

Enneagram je neštandardná typológia rozdeľujúca osobnosti do deviatich navzájom prepojených typov. Tieto typy sú označené číslami na zdôraznenie toho, že ani jeden typ nie je horší ani lepší. Prečo neštandardná? Enneagram nás neškatuľkuje a nenálepkuje. Naopak ukazuje nám, ako z týchto všetkých zaradení a zaškatuľkovaní, s ktorými sme sa stotožnili, alebo kde nás okolie zaradilo sa dostať úspešne von. Na to, aby ste zistili, kde sa nachádzate v enneagrame, nepotrebujete žiadne testy, ktoré netušia, čo sa vo vás skutočne ukrýva. Stačia vám tieto prednášky. Enneagram je jedinečný aj preto, lebo odzrkadľuje nielen správanie osobnosti, ale ide aj hlbšie do pohnútok a motívov, ktoré toto správanie iniciujú. Z toho dôvodu je účinným nástrojom na dosiahnutie trvalej zmeny v našich životoch, v oblastiach, ktoré nás zväzujú: či už je to neustály strach, úzkostné stavy, prokrastinácia, výbuchy zlosti, strach z vyjadrenia “negatívnych” pocitov (zúrivosť, hrôza a pod.), podvedomá manipulácia iných, závislosť na iných, žiarlivosť, závisť, opakujúce sa stavy vyčerpania alebo vyhorenia, neschopnosť sa zastaviť a oddýchnuť si, a pod. 

On-line prednášky sú rozdelené na štyri časti:

1 časť – emočné typy

rozdávam sa okoliu — všetko cez úspech — kráľovná drámy. Emócie, ako fungujú a ako s nimi pracovať na vedomej úrovni.

2 časť – myseľ a mysľové typy

vedomosti ma chránia — bez prípravy ani na krok — čím rýchlejšie, tým ľahšie. Ako funguje a ako nás ovplyvňuje naša myseľ, myšlienky, vedomie a podvedomie. Vedomá práca s mysľou.

3 časť – telesné typy

ja! mám vždy pravdu — ťažká pohodička — perfekcionizmus na druhú. Ako funguje naše telo a čo je kľúčové pre telesné typy? Prečo potláčame samých seba, naše emócie, pocity, a čo s tým?

4 časť – sumarizácia, prepojenia jednotlivých typov

inštinkty a vplyv na nás – prečo sme každý unikát a jedinečný. Inštinkty, emócie, myseľ a naše vnútorné nastavenie.

Cena jednotlivých častí je 69€/prednáška. (trvanie 2,5 – 3 hodiny)

Pri zakúpení všetkých štyroch je cena len 229€.

Rezervácia