Vy a stvoriteľ

V tomto živote máme dosiahnuť a pochopiť rôzne úrovne lásky: lásku k sebe samému, lásku k stvoriteľovi, lásku k vášmu partnerovi, aké je to v skutočnosti milovať svoju rodinu, lásku k priateľom a lásku k svetu. Musíme byť schopní sa ich naučiť, no ako to môžeme zvládnuť, ak máme v sebe programy, ktoré hovoria, že je to nemožné?

Viac o metóde

Náš ďalší vzťahový seminár je Vy a Stvoriteľ, kde vám ukazujeme a učíme vás, aby ste porozumeli podprahovému motívu vlastného podvedomia. Ako vaše telo skutočne pracuje pri riešení problémov a ako vlastne pozná rozdiel medzi komunikáciou s energiou Stvoriteľa a komunikáciou s egom alebo s vašim vyšším Ja.

Pamätajte, že Stvoriteľ je energia dokonalej a čistej lásky. Je to poznávajúca láska, ktorá zmení váš život. Táto energia, táto životná sila, je v každom atóme, atómy sú súčasťou vás a súčasťou všetkého okolo vás. Naučíme sa rozdiel v rozlišovaní a naučíte sa pracovať a presmerovať vaše podvedomie tak, aby pracovalo pre vás.

Toto je dôležitý seminár, pretože vždy, keď učím seminár, niekto sa vždy spýta, ako mám vedieť, či odpoveď, ktorá príde, je od Stvoriteľa?

Tento seminár vás naučí, rozpoznávať vedomú a podvedomú myseľ, rozčlenenie jednotlivých úrovni podvedomia na ďalšie časti a ich pochopenie. Pochopenie, prečo si vytvárame niektoré situácie a ktorá časť v našom podvedomí je za to zodpovedná a ako to celé funguje. Vaše spojenie so stvoriteľom sa výrazne vylepší a rýchlosť vašej práce na sebe alebo s klientom sa urýchli.

Témy semináru sú

Informácie

Predpoklady: absolvovaný základný seminár DNA1, Pokročilý seminár DNA2 a Dig Deeper.

Pre prihlásenie na kurz je potrebné vyplniť prihlasovací formulár.

V prípade potreby je možné požiadať o štipendium.

V prípade otázok či záujmu o ďalšie informácie nás kontaktujte na: registracia@haranta.sk

Počet miest na kurze je limitovaný. Vaše miesto bude záväzne rezervované po zaslaní prihlasovacieho formulára a po uhradení registračného poplatku. Viac informácií dostane každý záujemca do mailu.

Cena

Cena seminára (lektorné): 360€

Registrácia: 69€

Cena spolu za 2 dni 429€ (zahŕňa: registráciu, lektorné, medzinárodný certifikát a knihu od Vianny Stibal, občerstvenie počas seminára, osobnú asistenciu.)