Svetové vzťahy

Seminár svetové vzťahy ThetaHealing® sa zameriava na špecifické kultúry a presvedčenia, ktoré vyvolávajú súčasné a minulé problémy s rasami, náboženstvami a ľuďmi. Keď sa tieto programy a presvedčenia objavia, vyjdú na povrch. Skrytá nenávisť a odpor, ktoré siahajú po storočia, budú prepustené a uvoľnené. Účastníkom to umožní prijať seba, ľudí a kultúry sveta so skutočnou bezpodmienečnou láskou.

Viac o metóde

Prvý a druhý deň sa zameriavajú na krajiny sveta s prehľadom ich viery a zvykov. Študenti sa zúčastnia praktickej práce s presvedčeniami, aby našli a uvoľnili negatívne pocity a programy iných kultúr a ľudí na celom svete.

Deň tretí je zameraný na štruktúry viery a funkčnosť alternatívneho sveta liečenia.

Štvrtý a piaty deň sa zameriavajú na náboženstvá sveta, ich vieru a ich prijatie s pravou bezpodmienečnou láskou.

V dnešnej dobe sa svet stal oveľa menším miestom. Kultúry sú oveľa lepšie schopné prísť do styku kvôli cestovaniu lietadlom a dobe informácií. Z tohto dôvodu je naliehavo potrebné porozumieť a prijať ďalšie kultúry. Študenti, ktorí sa zúčastnili prvého seminára o svetových vzťahoch, boli prekvapení, koľko negatívnych nevedomých myšlienok, pocitov a emócií vyšlo najavo pri cvičeniach a testovaní presvedčení na základnej, genetickej a historickej úrovni. V mnohých prípadoch išlo o genetické (rodové) presvedčenia spojené so strachom, nenávisťou a hnevom voči iným krajinám a ich ľuďom, ktoré nikdy nevedeli. Kurz svetové vzťahy je mocným nástrojom na odstránenie vnútorných a vonkajších konfliktov v sebe samom a voči iným.

Informácie

Predpoklady: absolvovaný základný seminár DNA1, Pokročilý seminár DNA2 a Dig Deeper.

Pre prihlásenie na kurz je potrebné vyplniť prihlasovací formulár.

V prípade potreby je možné požiadať o štipendium.

V prípade otázok či záujmu o ďalšie informácie nás kontaktujte na: registracia@haranta.sk

Počet miest na kurze je limitovaný. Vaše miesto bude záväzne rezervované po zaslaní prihlasovacieho formulára a po uhradení registračného poplatku. Viac informácií dostane každý záujemca do mailu.

Cena

Cena seminára (lektorné): 690€

Registrácia: 100€

Cena spolu za 5 dni 790€ (zahŕňa: registráciu, lektorné, manuál, medzinárodný certifikát, občerstvenie počas seminára, osobnú asistenciu.)