Manifestácia hojnosti

Každé naše slovo, myšlienka a konanie sa prejavuje v tom, čo si manifestujeme v našich životoch. Každé naše rozhodnutie sa prijíma na základe zrkadlového odrazu toho, čo sme sa rozhodli vytvoriť. To, čo si myslíme a hovoríme, má priamy vplyv na to, či sú naše prejavy pre nás výrazne prospešné alebo na škodu.

V ThetaHealingu concept manifestácie je presvedčenie, že je možné vytvárať, čo chceme, cez Stvoriteľa všetkého čo je. Ak neustále hovoríme, že sme chudobní, budeme. Ak neustále hovoríme a myslíme si, že máme finančnú hojnosť, tak ju budeme mať. Je nanajvýš dôležité zostať v pozitívnom nastavení.

Viac o metóde

Každé naše slovo, myšlienka a konanie sa prejavuje v tom, čo si manifestujeme v našich životoch. Každé naše rozhodnutie sa prijíma na základe zrkadlového odrazu toho, čo sme sa rozhodli vytvoriť. To, čo si myslíme a hovoríme, má priamy vplyv na to, či sú naše prejavy pre nás výrazne prospešné alebo na škodu.

ThetaHealingu concept manifestácie je presvedčenie, že je možné vytvárať, čo chceme, cez Stvoriteľa všetkého čo je. Ak neustále hovoríme, že sme chudobní, budeme. Ak neustále hovoríme a myslíme si, že máme finančnú hojnosť, tak ju budeme mať. Je nanajvýš dôležité zostať v pozitívnom nastavení.

Pravdou je, že my sami si vytvárame vlastnú realitu a je možné manifestovať si to najlepšie, čo svet môže ponúknuť. Najprv sa musíme rozhodnúť, čo chceme vo svojom živote mať. Snívame žiť náš život, aký chceme? Mnohí majú sny, ale nevedia ich pretaviť do reality, aj napriek tomu, že sa snažili nájsť spôsob.

Tento kurz používa úžasný test a zoznam presvedčení, ktorý vám pomôže nájsť veľa prekvapivých a hlboko skrytých blokov, ktoré stoja medzi vami a vašimi cieľmi. Ukazuje vám, ako hlboko dolovať, aby ste ich vyčistili; učí vás o úmysle a božskom načasovaní. A následne, ako si zariadiť, aby všetko vo vašom živote pracovalo pre vás. Budú vám nahraté pozitívne nové nahrávky a pocity, ktoré potrebujete na získanie hojnosti vo svojom živote. Mnoho ľudí sa pokúša použiť program ThetaHealing® na dosiahnutie finančného úspechu bez toho, aby najprv cez energetický test zistili, čo ich môže blokovať. V niektorých prípadoch sa títo ľudia rozčuľujú, keď nedosiahnu okamžité výsledky. Na tomto seminári sa naučíme, ako vyčistiť tieto bloky, ako vytvoriť plán, ako nastaviť svoje zámery a ako postupovať podľa svojich predstáv, na dosiahnutie úspechov. Nejde o rýchly návod na rýchle zbohatnutie, ale skôr o univerzálny nástroj na objavovanie seba samého, aby sme využili svoj potenciál a nadobudli hojnosť vo všetkých aspektoch svojho života.

Seminár manifestácie a hojnosti zahŕňa:

Informácie

Predpoklady: absolvovaný základný seminár DNA1, Pokročilý seminár DNA2 a Dig Deeper.

Pre prihlásenie na kurz je potrebné vyplniť prihlasovací formulár.

V prípade potreby je možné požiadať o štipendium.

V prípade otázok či záujmu o ďalšie informácie nás kontaktujte na: registracia@haranta.sk

Počet miest na kurze je limitovaný. Vaše miesto bude záväzne rezervované po zaslaní prihlasovacieho formulára a po uhradení registračného poplatku. Viac informácií dostane každý záujemca do mailu.

Cena

Cena seminára (lektorné): 360€

Registrácia: 69€

Cena spolu za 3 dni 429€ (zahŕňa: registráciu, lektorné, manuál, medzinárodný certifikát, občerstvenie počas seminára, osobnú asistenciu.)