DNA3

DNA3 je najviac pokročilý seminár pre ThetaHealerov. Učí nás ako pracovať s organickými a neorganickými a látkami a ako vystúpiť z vlastnej paradigmy a rýchlo získať pozitívne zmeny vo vašom vedomí a zdraví. Uvedomenie, že my si tvoríme svoju vlastnú realitu a môžeme vystúpiť z toho, ako žijeme a zmeniť to, ako chceme.

Viac o metóde

Na seminári sa pracuje s odstránením hlbokých presvedčení, ktoré nás blokujú v zmene svojej reality a v otvorení našich schopností. Učíme sa
zarovnať večné molekuly, spirituálne premiestňovanie, pochopenie energetického poľa neorganických materiálov, zmena štruktúry vody a silu slov na manifestovanie našej reality.

Všetky tieto cvičenia výrazne zvyšujú intuitívne schopnosti, sebavedomie a pochopenie, čoho všetkého sme schopní a dovtedy ťažké úlohy sa zrazu stávajú dostupnými. Taktiež zvyšujú schopnosti byť svedkom okamžitého liečenia a prehlbujú spojenie so stvoriteľom.

Seminár je plný cvičení, ktoré nám pomáhajú zmeniť náš život a svet okolo nás.

thetahealing kurz

Informácie

Predpoklady: absolvovaný základný seminár DNA1, Pokročilý seminár DNA2Dig Deeper, Vy a stvoriteľ a Intuitívna anatómia.

Pre prihlásenie na kurz je potrebné vyplniť prihlasovací formulár.

V prípade potreby je možné požiadať o štipendium.

V prípade otázok či záujmu o ďalšie informácie nás kontaktujte na: registracia@haranta.sk

Počet miest na kurze je limitovaný. Vaše miesto bude záväzne rezervované po zaslaní prihlasovacieho formulára a po uhradení registračného poplatku. Viac informácií dostane každý záujemca do mailu.

Cena

Cena seminára (lektorné): 900€

Registrácia: 95€

Cena spolu za 5 dni 995€ (zahŕňa: registráciu, lektorné, manuál, medzinárodný certifikát, občerstvenie počas seminára, osobnú asistenciu.)