PATRIK

Podporte vydanie novej knihy Patrik, časť druhá

Viac o knihe Patrik, časť druhá.

Patrik, časť druhá je kniha o mladom mužovi a jeho živote. Je to pokračovanie knihy Olívia, časť prvá. Ide o odlišný príbeh, ktorý je však prepojený s prvou knihou postavami Olívie a Patrika. Tak ako aj v Olívii sa sústredím na vnútorný svet a prežívanie hlavnej postavy, vytváranie si presvedčení, strachov, konceptov a „právd“, ktoré sú ukladané do podvedomia, a verí im viac, ako hocičomu inému. Odlišnosťou je však mužský pohľad a reakcie na rôzne situácie. Ženy aj muži sú emočné bytosti, no napriek tomu sú ich reakcie na tieto emócie veľmi odlišné. Pochopením týchto rozdielov sa vieme veľa naučiť o partnerovi a ostatných ľuďoch a tým získať porozumenie a pochopenie.

O čom je kniha Patrik?

Kniha Patrik je druhou časťou trilógie o naplňujúcom partnerstve medzi mužmi a ženami, ktorá v sebe spája sebauvedomenia a osobný rast, a to všetko v pútavom príbehu mladého muža plného zvratov, momentov zraniteľnosti a sexuálnych scén.

Patrik cez svoj osobný, úprimný a pravdivý postoj k životu a cez rôzne životné situácie a zvraty otvára to, čo sa odohráva vo vnútri mužov, v mužskej mysli. Poukazuje na problémy a starosti, o ktorých nikto nehovorí. Čím si muži počas detstva, dospievania a dospelosti prechádzajú. Kniha do hĺbky otvára mužskú sexualitu a to, ako rôzne presvedčenia, výchova a nastavenie tejto spoločnosti ovplyvňujú vnútorné nastavenie mužov, sexualitu a ich správanie v reálnom živote a vo vzťahoch. Čo muži riešia vo svojom vnútri, vo vzťahoch so ženami a čo ich skutočne trápi na pozadí. Prináša pochopenie pre ženy, čo sa deje v mužoch, čo je za tým mlčaním alebo hraním sa na silného. Častokrát je to len nevyslovené ublíženie. Kniha pomáha čitateľovi zvedomiť si situácie a ublíženia, ktoré sme v živote zažili a ponúka riešenie, ako sa im vyhnúť, ako ich spracovať.

Čím je kniha Patrik výnimočná?

Patrik je úprimný príbeh muža, ktorý bol inšpirovaný mojimi životnými skúsenosťami a tiež mojimi dlhoročnými skúsenosťami s prácou s ľuďmi. Situácie a momenty popísané v knihe sú reálne a pravdivé. Podobnými situáciami si počas života prechádza veľa mužov. Kniha má potenciál ukázať čitateľovi veci, na ktoré sa niekedy nechceme alebo nevieme pozrieť, a tým nám pomáha viac porozumieť.

Kniha ponúka čitateľovi možnosť cez svoju minulosť vidieť a pochopiť prítomnosť. Pochopiť samých seba, prečo reagujeme ako reagujeme a v čom sme odlišní. Situácie a dej v knihe nie sú nadnesené, či už sú pozitívne alebo negatívne. Sú popísané veľmi pravdivo a reálne, presne tak, ako sa odohrávajú v bežnom živote.

Tak ako v živote, aj v knihe nájdete mnoho sexuálnych scén, nakoľko sa o tejto téme veľmi nerozpráva a je stále tabu. Je veľmi dôležité začať rozprávať o sexe a sexualite ako o niečom prirodzenom a ukázať, čo nám to môže priniesť, či už z pozitívnej alebo negatívnej stránky. Ako začať rozlišovať, čo je manipulácia a hra pre dosiahnutie potešenia, a čo je skutočný zámer o bližšie spojenie a splynutie s partnerom. Táto kniha vám môže dať odpovede na mnohé otázky.

Bude aj tretia časť kníh Olívia a Patrik?

Áno, posledná časť trilógie Olívia a Patrik, časť tretia, bude o ceste týchto dvoch postáv za slobodou zo strachov, presvedčení, konceptov spoločnosti a všetkého, čo nás drží v sebe, bez možnosti prejaviť samého seba naplno. Hrdinovia príbehu budú spoločne objavovať hlbokú lásku a vášeň, otvárať sa svojej vlastnej sile a sexuálnym pôžitkom. Prijímaniu a vnímaniu samých seba v hlbokej, úprimnej intimite a sexualite, kedy už nepotrebujeme pred tým, koho milujeme, hrať žiadne role ani si ponechávať ochranné masky. Tretia časť bude ich spoločná cesta k skutočnej láske, slobode, prijatiu a pochopeniu. To všetko sa bude diať v reálnom živote s úskaliami partnerského života a životných situácií, ktoré ich neraz zrazia na kolená.

Prečo by ste mali podporiť práve moju knihu?

Muži: nájdete tu množstvo momentov, ktoré ste zažili vo svojom živote v určitej variácii a uvedomenia, čo vám tieto situácie spôsobili a spôsobujú. Reakcie viacerých mužov na túto knihu boli: „To je akoby si písal o mne. Konečne mi dáva zmysel, prečo som sa tak cítil.” Muži, dajte to prečítať svojím ženám a pomôžte im viac vás pochopiť.

Ženy: ste stratené v mužskom svete a nerozumiete ich reakciám? Snažíte sa pochopiť myslenie mužov, no bez významnejšieho úspechu? Nazrite do ich vnútorného sveta, čo sa naozaj odohráva za rôznymi momentmi ich života.

Mnohí z vás ste určite čítali rôzne knihy zamerané na motiváciu, osobný rast, sebauvedomovanie… A možno ste narazili na to, že neviete aplikovať do reálneho života to, čo ste sa dočítali. Dokonca si niekedy na základe týchto kníh možno neviete predstaviť, či naše konanie bolo také, ako sa tam popisuje alebo čo tým presne autor myslel. Mojím cieľom je skĺbiť to, čo sa dočítate v takomto type literatúry, do príbehu zo života. Aby vám samotný príbeh pomohol ukázať, čo si svojím myslením a správaním spôsobujeme, ako nás to ovplyvňuje v našom živote a mnoho ďalšieho.

 

Podporiť alebo nepodporiť?

Pre tých, ktorí sa ešte nerozhodli, je k dispozícii krátky úryvok z knihy a verím, že vás zaujme.

Ako prispieť?

Po vyplnení krátkeho formulára Finančná podpora, ktorý nájdete nižšie (vyberiete jednu z variant podpory a vyplníte svoje údaje) vám po jeho odoslaní príde potvrdzujúci email s číslom účtu, na ktorý pošlete váš finančný príspevok, spolu s uvedením vášho mena v správe pre príjemcu.

Pri jednotlivých odmenách je možné zaslať aj vyššiu čiastku, ktorá je nad rámec stanovenej výšky odmeny. V tomto prípade vyberte prosím vo „Voľba podpory knihy“ možnosť „Iná čiastka“ a do poznámky napíšte číslo Vami zvolenej odmeny a sumu. (Varianty odmien sú rozpísané na mobilných zariadeniach pod formulárom.)

V prípade, že si želáte zaslať príspevok anonymne, urobte tak prosím zaslaním ľubovoľnej sumy na číslo účtu: SK72 8360 5207 0042 0570 8094.

Vopred ďakujeme za vašu podporu.

Plánovaný termín tlače knihy „Patrik, časť druhá“ je v polovici decembra 2019.

Finančná podpora

Odoslaním formulára súhlasím so spracovávaním osobných údajov.

1.

20€

Tlačená kniha

Získavate moju knihu v tlačenej verzii.

(Cena je vrátane poštovného pre SK a CZ.)

Počet odmien nie je limitovaný.

2. 

25€

Tlačená kniha s podpisom autora

Získavate knihu v tlačenej verzii s podpisom autora.

(Cena je vrátane poštovného pre SK a CZ.)

Počet odmien nie je limitovaný.

3. 

30€

Tlačená kniha s venovaním a podpisom autora

Získavate knihu v tlačenej verzii s osobným venovaním podľa vašej požiadavky a s podpisom autora.

(Cena je vrátane poštovného pre SK a CZ.)

Počet odmien nie je limitovaný.

4. 

60€

Predplatenie všetkých troch dielov

Získavate knihu v tlačenej verzii plus Olívia, časť prvá, a zároveň máte predplatenú finálnu časť trilógie, ktorá vám bude prednostne odoslaná hneď po dokončení. Všetky tri s podpisom autora.

(Cena je vrátane poštovného pre SK a CZ.)

Počet odmien nie je limitovaný.

5. 

250€

Podporovateľ tlačenej knihy

Uvedenie na konci knihy v poďakovaní podporovateľom za ich pomoc vo financovaní. K tomu získavate knihu Olívia, časť prvá, knihu Patrik, časť druhá, v tlačenej verzii a zároveň máte predplatenú finálnu časť trilógie, ktorá vám bude prednostne odoslaná hneď po dokončení. Všetky tri s podpisom autora.

(Cena je vrátane poštovného pre SK a CZ.)

Počet odmien nie je limitovaný.

6. 

250€

Rozhovor s autorom

Porozprávajte sa s autorom, o čom len chcete. Zaujímajú vás detaily, ktoré nie sú nikde spomenuté? Využite celú hodinu s autorom, ktorý sa vám bude venovať na osobnom stretnutí (v Bratislave) alebo cez Skype.

K tomu získavate knihu Olívia, časť prvá, knihu Patrik, časť druhá, v tlačenej verzii a zároveň máte predplatenú finálnu časť trilógie, ktorá vám bude prednostne odoslaná hneď po dokončení. Všetky tri s podpisom autora.

(Cena je vrátane poštovného.)

Počet dostupných odmien: 18/20

7. 

600€

Večera s autorom

Nestačí vám hodinový rozhovor? Venujte si a svojim blízkym večeru s autorom v Bratislave alebo okolí. Využite túto možnosť naplno a vyspovedajte autora. K tomu získavate knihu Olívia, časť prvá, knihu Patrik, časť druhá, v tlačenej verzii a zároveň máte predplatenú finálnu časť trilógie, ktorá vám bude prednostne odoslaná hneď po dokončení. Všetky tri s podpisom autora.

(Cena je vrátane poštovného.)

Počet dostupných odmien: 9/10

8. 

1500€

Hlavný podporovateľ tlačenej knihy

Len pre prvých troch hlavných podporovateľov – uvedenie na začiatku knihy v poďakovaní za vašu výraznú pomoc vo financovaní. K tomu získavate knihu Olívia, časť prvá, knihu Patrik, časť druhá, v tlačenej verzii a zároveň máte predplatenú finálnu časť trilógie, ktorá vám bude prednostne odoslaná hneď po dokončení. Všetky tri s podpisom autora.

(Cena je vrátane poštovného.)

Počet dostupných odmien: 2/3

9. 

35000€

Staňte sa postavou v tretej časti.

Staňte sa postavou v tretej časti a ovplyvnite príbeh, či už svojou osobou alebo vaším biznisom. Prípadne oboma. Knihy budú vydané nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí

Buďte postava s možnosťou použitia vášho reálneho mena a všetkých informácií, ktoré budete chcieť zdieľať. Prípadne to využite ako obchodnú príležitosť a zverejníme meno vášho biznisu (ak máte reštauráciu, obchod, hotel) alebo medzinárodne spropagujte svoju spoločnosť. Staňte sa súčasťou literárneho sveta. Zaradenie do deja v tretej poslednej časti knihy zahŕňa konzultáciu o postave a vzájomné odsúhlasenie pred publikovaním.

Počet dostupných odmien: 1/1

Meno a Priezvisko Variant Finančný príspevok Poznámka/Venovanie
Michal Jablonicky 1 20€  
Natália Krejčiová 3 30€ Nech aj táto kniha prinesie ľuďom veľa lásky a pochopenia.
Nezverejnené 6 250€ ďakujeme za knižku
Barbora Krajnikova 3 30€  
Ľubica Lukáčová 4 60€  
Kate Harantová 3 30€  
Mony Duchonova 4 60€ Nech sa knizkam i dalsej tvojej tvorbe dari a nech tak i nadalej pomahas celemu ludstvu na ceste k sebauvedomeniu a bezpodmienecnej laske ♥
Mária Lukáčová 4 60€
Nezverejnené 1 20€ Prajem Ti veľa úspechov 🙂
Nezverejnené 3 30€  
Ivka Molnárová  4 60€  
Nezverejnené  3 30€  
Nezverejnené  8 1500€  
Nezverejnené  6 250€  
Nezverejnené 7 600€  
Mirka Neumannova 1 20€  
Nezverejnené 3 30€ Nech nájdeš spriaznenú dušu 😉
Jana Ondruskova 2 25€  
Viera Bielikova 100€  Vela stastia a otvorenych srdc pre Patrika ♥
Monika Glausová 3 30€  
Jaroslava Jašková 1 20€  
Nezverejnené 2 25€  
Martina Šálová 3 30€  
Nezverejnené 4 60€  Nech sa darí v dôvere, radosti, láske a pokoji
Viliam Pazera   Iná čiastka  
Nezverejnené   100€   
Nezverejnené   200€