Lektorka

Katarína Sayana Balog foto

Katarína Sayana Balog

Certificate of Science, Master of ThetaHealing, Certified Tantra Teacher

Katarína Sayana Balog je terapeutka, ženská sexuálna a vzťahová coach-ka, medzinárodná certifikovaná lektorka metódy Thetahealing a certifikovaná lektorka autentickej Tantry.

Je medzinárodný učiteľ a terapeut pre sebarozvoj a osobný rast. Svojím klientom a študentom pomáha rozvíjať intuitívne schopnosti a osobné talenty a dary, objavovať ich osobný potenciál a nachádzať radosť, šťastie a naplnenie v živote. Zaoberá sa odhaľovaním hlbokých podvedomých programov, blokov a tráum a ich odstránením-zmenou na pozitívne programy prostredníctvom techniky Thetahealing. Podieľala sa na organizovaní a spolu-lektorovaní viac ako stoviek sebarozvojových kurzov a eventov.

Okrem toho sa venuje práci so ženami a vytváraniu priestoru pre rozvíjanie osobnostného potenciálu žien, objavovaniu ženskej energie a harmónie v živote, je autorkou viacerých ženských programov, tantrických ženských kruhov a zážitkových eventov pre ženy. 

Spoločne so svojím partnerom učí a vedie kurzy Autentickej Tantry, kurzy Thetahealing a zážitkové semináre pre páry aj jednotlivcov.

Viac o mne:

Moje meno je Katarína Sayana a som žena, ktorá už dlhé roky objavuje samu seba, svoju ženskú esenciu a podstatu. Mojou túžbou a cieľom bolo dostať sa (skrz rôzne sebarozvojové techniky a prácu na sebe) na takú úroveň bytia, pri ktorej sa dokážem cítiť naplnene a radostne každý deň. Dokázať si naplno užívať samú seba a svoju ženskú energiu. Odhaliť tajomstvo, ktoré robí nás (nielen ženy:) krásne, žiarivé a magické. No a potom to dokázať žiť v dennom živote. Vytvoriť si vo svojom vlastnom živote priestor pre hlboké vnútorné šťastie, naplnenie, radosť a hojnosť. Ľudské telo vnímam ako dar a našu životnú energiu ako nástroj, ktorý nám otvára obrovský potenciál naplnenia, potešenia a spojenia s Energiou, ktorá je všade okolo nás. 

 V roku 2018 mi prišla do života technika ThetaHealing. Mala som v tej dobe za sebou už viacero školení, no spôsob, akým táto technika pracuje, ma oslovila tak hlbokým a silným spôsobom, že som sa rozhodla naplno venovať práve tejto technike. Od tohto doby som absolvovala viac ako 50 certifikovaných školení Thetahealing doma aj v zahraničí a podieľala som sa aj na ich organizácii. Od roku 2020 semináre Thetahealing učím už aj ako akreditovaný lektor spoločne s mojím partnerom. Medzitým som pracovala a pracujem so stovkami klientov. Rovnako som sama na sebe podstúpila stovky terapií Theta, lebo verím, že čím viac pracujem na sebe a otváram srdce, tým viac dokážem pomôcť aj druhým ľuďom a svojím klientom.

 Thetahealing mi zmenil život a pomohol mi nájsť svoju cestu a svoje životné poslanie.

 Je pre mňa symbolom slobody, sily, radosti a naplnenia. 

Tantre sa aktívne venujem niekoľko rokov, prešla som si viacerými výcvikmi u medzinárodných lektorov ako aj pokročilým sexuologickým výcvikom. Túžba spoznať samú seba a princíp fungovania posvätnej ženskej energie ma priviedol na mnohé miesta, doma a v zahraničí, kde som u viacerých učiteľov a pôvodných jogínskych majstrov objavovala rôzne techniky práce s telom a energiou. Na jednej z ciest v Nicarague som sa venovala predovšetkým štúdiu pôvodných autentických tantrických jogínskych učení, ajurvéde a energetickým dráham v tele, liečivému, otvárajúcemu dotyku a masážam.

So svojimi klientkami pracuje skupinovo aj individuálne prostredníctvom telových terapií a Thetahealing terapií zameraných na liečenie rôznych podvedomých blokov, otváranie energie, ženskosti, odstraňovanie blokov v tele a sexuálnych tráum,  a schopnosti cítiť, vnímať samú seba a svoje telo.

Vydaj sa spoločne so mnou na cestu hojnosti, slobody a naplnenia.