Enneagram – workshop

Spoznajte samého seba a svoje vzťahy vďaka unikátnej osobnostnej typológii ENNEAGRAM  v autentickom podaní skúseného terapeuta, spisovateľa a medzinárodného lektora metódy ThetaHealing – Miroslava Harantu – ktorý o Enneagrame prednáša pre širokú verejnosť, firmy, školy a univerzity už viac ako 10 rokov. 

Kto som? Ja síce tvrdím, že toto s istotou, dokonale, bez pochybností a úplne do bodky viem, ale je to naozaj tak? Prečo potom žijeme takýto až nadľudský zhon, chaos a všetko sa na nás rúti?

V skutočnosti nielenže nevieme, prečo fungujeme, ako fungujeme, my dokonca nepoznáme ani tých našich najbližších… Či je to náš partner, deti, rodičia, ľudia v okolí pracovnom, či súkromnom… Prečo je to tak?

Napadlo vám niekedy, aké skvelé by to bolo mať k dispozícii manuál na život, návod na to, ako vidieť a pochopiť samého seba, svoje deti a ľudí okolo vás, ako reagovať na rôzne životné situácie a zvládať svoje emócie?

Ak sa chcete na chvíľu odpojiť od rýchleho kolobehu dnešného života, pozrieť sa na život z inej perspektívy a pochopiť veľa nových súvislostí, zarezervujte si čas na tento unikátny workshop, ktoré vás hlboko ovplyvní.

Enneagram je neštandardná typológia rozdeľujúca osobnosti do deviatich navzájom prepojených typov. Tieto typy sú označené číslami na zdôraznenie toho, že ani jeden typ nie je horší ani lepší. Prečo neštandardná? Enneagram nás neškatuľkuje a nenálepkuje. Naopak ukazuje nám, ako z týchto všetkých zaradení a zaškatuľkovaní, s ktorými sme sa stotožnili, alebo kde nás okolie zaradilo sa dostať úspešne von. Na to, aby ste zistili, kde sa nachádzate v enneagrame, nepotrebujete žiadne testy, ktoré netušia, čo sa vo vás skutočne ukrýva. Stačí vám tento workshop. Enneagram je jedinečný aj preto, lebo odzrkadľuje nielen správanie osobnosti, ale ide aj hlbšie do pohnútok a motívov, ktoré toto správanie iniciujú. Z toho dôvodu je účinným nástrojom na dosiahnutie trvalej zmeny v našich životoch, v oblastiach, ktoré nás zväzujú: či už je to neustály strach, úzkostné stavy, prokrastinácia, výbuchy zlosti, strach z vyjadrenia “negatívnych” pocitov (zúrivosť, hrôza a pod.), podvedomá manipulácia iných, závislosť na iných, žiarlivosť, závisť, opakujúce sa stavy vyčerpania alebo vyhorenia, neschopnosť sa zastaviť a oddýchnuť si, a pod.

Obsah workshopu:

  • Úvod do enneagramu, vysvetlenie zmyslu prečo vznikol a ako nám môže pomôcť
  • Rozdelenie na tri triády a deväť typov
  • Vysvetlenie kazdžeho typu s príkladmy
  • Prepojenie jednotlivých typov
  • Inštinkty a ich vplyv na nás
  • Tri základné elementy reality (three gunas — Sattva, Rajas, and Tamas)
  • Sumarizácia a ako využiť nadobudnuté znalosti v živote

Workshop bude prebiehať naživo a zároveň aj on-line cez zoom.

Cena pri nákupe v predstihu do 11.8.2024 je 295€ s podmienkou zaplatenej zálohy 150€ do rovnakého dátumu. Po tomto termíne je cena 350€. Záloha je nevratná. Prípadne zľavy sa počítajú vždy zo sumy 350€.

Z workshopu bude k dispozícii záznam na jeden rok.

Tešíme sa na vás na tomto unikátnom workshope.

Rezervácia