Autentická Tantra & Umenie Dotyku

Workshop tantrickej masáže zameraný na prácu s energiou a umenie dotyku.

Tento živý tantrický workshop vás prevedie autentickými tantrickými učeniami, vychádzajúcich z učení pôvodných indických jogínskych majstrov. Naučí vás umeniu liečivej tantrickej masáže a práce s energiou.

Tantra ako komplexný spirituálny systém je jednou z najrýchlejších a najefektívnejších ciest, ako dosiahnuť duchovný rast a zároveň si vyliečiť svoje telo, sexualitu aj dušu. Zistíte tajomstvo tantrickej sublimácie energie a aktiváciu vyšších energetických centier v pranickom tele. Workshop je nabitý skvelým program – jogou, meditáciami, cvičeniami, tantrickými masážami, krásnymi rituálmi pre ženy aj mužov a satsangom (spoločný priestor pre zaujímavé spirituálne témy a skupinu).

Tento kurz spája učenie tantrickej masáže (vychádzajúcej z ajurvédy a aktivácie marma bodov v tele) do uceleného celku a hlbokého zážitku. Uvedie vás do hlbšej úrovne intimity so sebou samým a vašimi partnermi na základe vzácneho tantrického prístupu sublimácie energie. Ukáže vám tiež, že liečivý charakter tantrickej masáže nemožno podceňovať. Má schopnosť dosiahnuť a uvoľniť blokády, ktoré v mnohých prípadoch ani neboli vedome známe. Nechajte transformačné umenie dotyku privítať vás v ríši blaženosti.

Náš tantrický učebný plán začína učením tantrickej masáže vychádzajúcej z ajurvédy, ktorá sa dotýka duše, duchovného umenia dotyku. Je to vynikajúco štruktúrovaný program posvätných praktík, ktorý vám predstaví tantru veľmi hmatateľným a zážitkovým spôsobom.

Čo môžete očakávať:

• Denné cvičenie jogy a meditácie
• Autentický tantrický rituál
• Teoretické učenie a praktická aplikácia
• Naučte sa a praktizujte techniky energetickej tantrickej masáže
• Vysvetlenie celotelového tantrického energetického orgazmu
• Príjemné podporujúce prostredie
• Otvorené pre páry aj nezadaných
• Denne zdravé raňajky, obedy a večere
• ubytovanie na 5 noci

Úroveň pre absolvovanie: • Začiatočník • Stredne pokročilý • Pokročilý

Program: Tento kurz tantrickej masáže je pobytový kurz. Skupina strávi všetkých šesť dní v rodinnej bio-farme, na pokojnom mieste v prírode, v Lesnej záhrade v Hrubom Šúre, so zabezpečeným ubytovaním a stravou.

Čo sa naučíte a zažijete:
Milenec vo vás sa naučí, ako si prostredníctvom tantrickej masáže navodiť intenzívny pôžitok, ako aj to, ako sa odovzdať do silných orgazmických stavov. Medzitým bude liečiteľ vo vás inšpirovaný ukážkami alchymickej podstaty dotyku a kultivovaný mimoriadne praktickou metodológiou, jasným vedením a osobnými pokynmi.

Tantra masáž je energetická a liečivá práca s telom, ktorá vás prenesie do tantrickej dimenzie vašej sexuality a spirituality.

• Urobiť prvé kroky v umení dotyku
• Vysvetlenie celotelového tantrického energetického orgazmu
• Naučiť sa presúvať energiu dotykom a teóriu pohybu energie bez dotyku
• Pochopenie rôznych hlbších tantrických orgazmov pre ženy a pre mužov
• Obmedzenia a energetické blokády v tantrickej masáži a ako ich prekonať
• Čakry ako dôležité energetické centrá pri praktizovaní tantrickej masáže
• Úvod do ajurvédskych znalostí o marmách (energetických bodoch)

Rozvrh kurzu sa môže každý deň líšiť v závislosti od povahy učenia a potrieb skupiny.

Začiatok kurzu: Streda 31.07. o 17.00h – spoločná večera a program.

Koniec kurzu: Nedeľa 04.08. o 16.00h

Registrácia: Ak máte záujem o viac info a registráciu na event, môžete sa prihlásiť emailom na: seminar@haranta.sk.

Po prihlásení na retreat vás budeme kontaktovať a naši lektori si s vami dohodnú termín krátkeho video rozhovoru, na základe ktorého vám potvrdíme vašu akceptáciu na kurz.

LEKTORI: Týmto retreatom vás prevedú medzinárodní lektori a certifikovaní tantrickí terapeuti a učitelia Miroslav Haranta a Katarína Sayana Balog. Práci so sexualitou a telom sa venujú od roku 2016. Umeniu tantry a práce s energiou sa učili u tantrických jogínskych majstrov. Cesta za posvätnou sexualitou a tantrou ich zaviedla do Južnej Ameriky a ďalších krajín vo svete, kde si prešli viacerými celosvetovo certifikovanými výcvikmi. Okrem praktických skúseností sa obaja lektori ako terapeuti venujú tantrickej sexualite, liečeniu sexuálnych tráum a blokov a práci s energiou. Pomáhajú jednotlivcom aj párom objavovať a liečiť sexuálnu energiu, meniť kvalitu života a posúvať sa tak na vyššiu spirituálnu úroveň. Lektori sú tiež medzinárodní učitelia techniky Thetahealing. Miroslav Haranta je tiež spisovateľ a zakladateľ nového projektu SOULY – unikátna platforma pre nájdenie kompatibilného vedomého partnera – besouly.com. Katarína Sayana vedie ženské tantrické kruhy a retreaty pre ženy zamerané na otváranie ženskej energie a prácu s telom. Viac info: www.haranta.sk.

Cena: EARLY BIRD 549 eur lektorné pri registrácii do 15.6.2024. a 649 eur pri registrácií po tomto termíne.

(EARLY BIRD je možne získať len po uhradení registračného poplatku 245€ do dátumu 15.6.2024)

Cena za ubytovanie a stravu (raňajky, obed a večera) je 240 eur.

Počet miest je limitovaný na 30 osôb. (Max 15 mužov) Platí pravidlo prvý zaregistrovaný, potvrdený lektormi a zaplatenou registráciou má zabezpečené miesto.

Tešíme sa na vás.

Rezervácia