ALCHYMIA ŽENY – cyklus posvätných tantrických ženských kruhov

online a naživo v Bratislave, 10 stretnutí

Cena za celý cyklus: 300 eur

Cena za úvodný online kruh 21.9.2023 od 19.00.-21.15h o Tantre je 33 eur (otvorený priestor aj pre ženy, ktoré chcú vyskúšať a zažiť ženskú tantru-posvätné učenia)

Popis:

Milá žena,

pozývam Ťa na cyklus posvätných ženských kruhov TANTRA: ALCHÝMIA ŽENY – Tantrické ženské kruhy venované posvätnej ženskej sexualite, kde sa v prepojení budeme spoločne otvárať do ženskej energie, posvätného ženského tanca, hlbokej práce s telom a meditačných cvičení.

Tieto kruhy sú venované ženám, ktoré túžia objavovať a rozvíjať samé seba, svoju ženskú energiu, prepojiť sa so svojím telom, dovoliť si vnímať sa a milovať sa. Otvoriť sa do krásy, hojnosti a zmyselnosti. Nájsť v sebe vnútorný zdroj radosti a lásky. Dovoliť si vyživiť sa a žiariť.

Všetky kruhy vediem v súlade s autentickými pôvodnými tantrickými učeniami a pôvodnej tantrickej filozofie.

Súčasťou učení je aj tajmostvo tantrickej sublimácie energie a ďalšie pôvodné tantrické techniky práce s telom a energiou – okrem iného aj tanec, eneretické cvičenia a kundalini meditácie zamerané na otváranie energie a schopnosti cítiť a vnímať samú seba.

Žena nedokáže naplno milovať samú seba, pokiaľ je jej energia zavretá, blokovaná resp. ju nevie vedome používať. Naša sexuálna energia, pokiaľ s ňou nedokážeme vedome pracovať, funguje  chaoticky (niekedy ju cítim, inokedy vôbec, vznikajú rôzne bloky v tele, atď.) a nevedome (v podstate si energia robí, čo chce, a je riadená podvedomými programami  mysle – nie nami). Keďže naša sexualita je nádhernou súčasťou nás samých, a skrz ňu môžeme cítiť a dosiahnuť úžasné prežitky, zázraky a liečenia nášho tela aj duše, skrz ňu môžeme dosiahnuť úžasný rast (spirituálny aj celkový), rozhodla som sa zamerať svoje kruhy práve týmto smerom.

Cyklus kruhov začína vo štvrtok 21.9. o 18.30h online stretnutím cez zoom, miesto je limitované, rezervácia miesta je platná po úhrade zálohy za kurz. ďalšie kruhy budú prebiehať osobne v Bratislave 2x do mesiaca a vybrané kruhy online cez zoom. Cyklus kruhov končí

Ak cítiš volanie a praješ si stať sa súčasťou tohto posvätného priestoru, kontaktuj ma na: katka@haranta.sk.

Ženské tantrické kruhy organizujem naživo v Bratislave (v krásnych priestoroch ajurvedsko-meditačného centra) a zároveň robím aj online výučbu tantry prostredníctvom zoom. Ak máš chuť stať sa súčasťou pravidelného živého alebo online kruhu, napíš mi na: katka@haranta.sk.

O LEKTORKE:  Katarína Sayana Balog je terapeutka, ženská sexuálna coachka, medzinárodná certifikovaná lektorka metódy Thetahealing a certifikovaná lektorka autentickej Tantry. Tantre sa aktívne venuje niekoľko rokov, prešla som si viacerými výcvikmi u medzinárodných lektorov, ako aj pokročilým sexuologickým výcvikom. Túžba spoznať samú seba a princíp fungovania posvätnej ženskej energie ju priviedla na mnohé miesta, doma a v zahraničí, kde u viacerých učiteľov a pôvodných jogínskych majstrov objavovala rôzne techniky práce s telom a energiou. Na mojej poslednej ceste v Nicarague som sa venovala predovšetkým štúdiu pôvodných autentických tantrických jogínskych učení, ajurvéde a energetickým dráham v tele, liečivému, otvárajúcemu dotyku a  masážam.

So svojimi klientkami pracuje skupinovo aj individuálne prostredníctvom telových terapií a thetahealing terapií zameraných na liečenie rôznych podvedomých blokov, otváranie energie, ženskosti, odstraňovanie blokov v tele a sexuálnych tráum (tantrické odblokovanie tela,  mapping),  a schopnosti cítiť, vnímať samú seba a svoje telo. Viac info nájdeš aj na mojej fb stránke:@Katarina Sayana. Teším sa na Teba.

Rezervácia