ThetaHealing Vy a Stvoriteľ (Boh)

Kedy: 24.- 25. september 2022

Kde: Hybrid: Bratislava osobne, Zoom Online

Cena za dvojdňový intenzívny workshop: 420€

V tomto živote máme dosiahnuť a pochopiť rôzne úrovne lásky: lásku k sebe samému, lásku k stvoriteľovi, lásku k vášmu partnerovi, aké je to v skutočnosti milovať svoju rodinu, lásku k priateľom a lásku k svetu. Musíme byť schopní sa ich naučiť, no ako to môžeme zvládnuť, ak máme v sebe programy, ktoré hovoria, že je to nemožné?

Náš ďalší vzťahový seminár je Vy a Stvoriteľ, kde vám ukazujeme a učíme vás, aby ste porozumeli podprahovému motívu vlastného podvedomia. Ako vaše telo skutočne pracuje pri riešení problémov a ako vlastne pozná rozdiel medzi komunikáciou s energiou Stvoriteľa a komunikáciou s egom alebo s vašim vyšším Ja.

Pamätajte, že Stvoriteľ je energia dokonalej a čistej lásky. Je to poznávajúca láska, ktorá zmení váš život. Táto energia, táto životná sila, je v každom atóme, atómy sú súčasťou vás a súčasťou všetkého okolo vás. Naučíme sa rozdiel v rozlišovaní a naučíte sa pracovať a presmerovať vaše podvedomie tak, aby pracovalo pre vás.

Toto je dôležitý seminár, pretože vždy, keď učím seminár, niekto sa vždy spýta, ako mám vedieť, či odpoveď, ktorá príde, je od Stvoriteľa?

Tento seminár vás naučí, rozpoznávať vedomú a podvedomú myseľ, rozčlenenie jednotlivých úrovni podvedomia na ďalšie časti a ich pochopenie. Pochopenie, prečo si vytvárame niektoré situácie a ktorá časť v našom podvedomí je za to zodpovedná a ako to celé funguje. Vaše spojenie so stvoriteľom sa výrazne vylepší a rýchlosť vašej práce na sebe alebo s klientom sa urýchli.

Témy semináru sú: vedomá a podvedomá myseľ, podprahové motívy, rozdiel medzi hlasmi v nás a hlasmi z rôznych úrovní a mnohé ďalšie.

Pre absolvovanie tohto semináru je podmienka mať absolvovaný Základný, Pokročilý a Dig Deeper seminár.

Seminár sa každý deň začína o 9.00 registráciou a končí približne o 15.30. Cena semináru nezahŕňa ubytovanie a stravovanie.

V prípade potreby je možné požiadať o štipendium.

Kurzovné zahŕňa: Manuál od Vianny Stibal.

Prihlasujte sa cez formulár alebo na: registracia@haranta.sk

Rezervácia