Dig deeper

Kedy: 3.- 4. september 2022

Kde: Hybrid: Bratislava osobne, Zoom Online

Cena za dvojdňový intenzívny workshop: 420

Jeden z najdôležitejších seminárov ThetaHealing®, kde sa naučíte techniky, ako efektívnejšie a rýchlejšie dokážete odhaliť u klientov alebo u seba podstatu problému, ktorý riešite a hravo si s ním poradíte.

Vykročte na svoju cestu k uzdraveniu a prebuďte svoje uzdravujúce a intuitívne schopnosti použitím techniky ThetaHealing® s inštruktorom Miroslavom Harantom

ktorá vám pomôže odkryť obrovský potenciál vo vašom vnútri. Pozývame vás na seminár

ThetaHealing Dig Deeper (Dolovanie hlbokých presvedčení)

Prerekvizity: Základná DNA, pokročilá DNA

Metóda ThetaHealing je úžasným nástrojom, ktorý nám vďaka technike „dolovania“ umožňuje dostať sa až ku koreňom našich problémov. Tento prístup založený na rozprávaní o udalostiach umožňuje ľahko objaviť unikajúce a hlboké podvedomé myšlienky a presvedčenia, ktoré nás môžu blokovať, a následne ich technikou ThetaHealing prostredníctvom bezpodmienečnej lásky a práce s presvedčeniami a pocitmi odstrániť.

Seminár je navrhnutý tak, aby všetci terapeuti metódy ThetaHealing dobre zvládli túto dôležitú techniku. Získate solídne základy, tipy a techniky, ktoré potrebujete na to, aby ste si mohli byť istí, že sa vám u svojich klientov podarí vydolovať kľúčové základné presvedčenia. Ak sa vám nepodarí úspešne identifikovať skutočné srdce a pôvod problému, nebudete vedieť aké presvedčenie zmeniť. To môže spôsobiť, že zmeny, ktoré urobíte budú iba dočasné a neodstránené negatívne presvedčenia budú prekážkou skutočnému uzdraveniu.

Tento seminár vám umožní pomôcť svojim klientom pochopiť svoje vlastné správanie a život, a urobiť liečivé zmeny, vďaka ktorým budú mať po skončení terapie pocit jasnosti a vyrovnanosti.

Týmto skvelým kurzom vás prevedú v mužsko-ženskej energii lektori Miroslav Haranta a Katarína Sayana Balog.

Miroslav Haranta, Master of ThetaHealing®, Certificate of Science, medzinárodný certifikovaný lektor a terapeut ThetaHealing®. Kurzami ThetaHealing predviedol už viac ako 1000 ľudí, odučil 60 kurzov doma aj v zahraničí. Je expertom na techniku dolovania metódou ThetaHealing. V rámci klientskej praxe má skúsenosti s tisíckami klientov, ktoré ďalej predáva účastníkom na seminároch ThetaHealing. Je zakladateľom najväčšej ThetaHealing® komunity na Slovensku. Ide o skupinu podobne zmýšľajúcich ľudí, ktorí majú záujem osobne, duchovne aj ľudsky rásť. Momentálne je súčasťou WhatsApp skupiny viac ako150 členov, ktorí si navzájom pomáhajú a podporujú sa. Účasťou na seminári sa aj vy môžete stať súčasťou tejto komunity.

Katarína Sayana Balog, medzinárodný certifikovaný lektor a terapeut ThetaHealing®. Práci s touto metódou sa venuje od roku 2018, okrem klientskej praxe sa podieľala na organizovaní desiatok kurzov ThetaHealing®. Svojím klientom a študentom pomáha rozvíjať intuitívne schopnosti a osobné talenty, je špecialistom na techniky dolovania a odhaľovania hlbokých podvedomých programov.

Predpoklady: absolvovaný základný seminár ThetaHealing základný a pokročilý

Cena seminára (lektorné): 360€
Registrácia: 60€
Cena seminára a registrácie zahŕňa: registráciu, lektorné, medzinárodný certifikát a knihu od Vianny Stibal, občerstvenie počas seminára, osobnú asistenciu.

V prípade potreby je možné požiadať o štipendium.

Pre prihlásenie na kurz je potrebné vyplniť prihlasovací formulár.

V prípade otázok či záujmu o ďalšie informácie nás kontaktujte na: registracia@haranta.sk

Počet miest na kurze je limitovaný. Vaše miesto bude záväzne rezervované po zaslaní prihlasovacieho formulára a po uhradení registračného poplatku. Viac informácií dostane každý záujemca do mailu.

Seminár sa každý deň začína o 9.00 registráciou a končí približne o 16.00.

Rezervácia