AUTENTICKÁ TANTRA & TANTRICKÁ SEXUALITA

Pozývame vás na náš nový, unikátny tantrický kurz a 5-dňový pobyt v Lesnej záhrade pri Senci: 

AUTENTICKÁ TANTRA & TANTRICKÁ SEXUALITA

Tento unikátny seminár je zameraný na duchovný aj praktický aspekt Tantry a tantrickej sexuality. Autentické učenia a cvičenia sú zamerané na to, ako sa stať skutočným  tantrikom, ako dosiahnuť spirituálny posun v našom vedomí a živote a ako vytvoriť tantrický vzťah.  

Naučíte sa, ako pracovať s energiou unikátnym tantrickým spôsobom a získate jedinečné nástroje na kontrolu, vedenie a sublimáciu  sexuálnej energie. Súčasťou seminára nie je sex, ani nahota. Všetky cvičenia sa vykonávajú pod vedením certifikovaných lektorov. Na tomto seminári odovzdávame posvätné (tajné) učenia Tantry a autentické tantrické nástroje, ktoré sú odovzdávané len v línii učiteľov autentickej Tantry, a ktoré sú niekoľko tisíc rokov staré. Tieto učenia nie je možné nájsť na internete, v knihách ani niekde vonku, keďže sa získavajú výhradne formou zasvätenia od osvietených duchovných majstrov. 

Čo je v skutočnosti sexuálna energia? Ako funguje? Ako ovplyvňuje náš život, zdravie a naše vzťahy? 

V skutočnosti sexuálna energia ovplyvňuje celý náš život, naše emócie, pocity, vitalitu, myšlienky, úroveň vedomia a ďalšie. Naučiť sa, ako pracovať s touto energiou a využívať ju pre naše zdravie, naplnené vzťahy, intimitu, plnohodnotný sexuálny život, kreativity, Hojnosti a ďalšie, je jedným z kľúčových učení Tantry. Na tomto seminári odovzdávame jedinečné tantrické učenia, prax a nástroje na to, ako sa otvoriť Tantre, energii a kontrolovať, viesť, sublimovať sexuálnu energiu vedomým spôsobom – samostatne aj v páre. 

Naučíte sa:

 • 7+ rôznych typov orgazmov u žien 
 • ako dosiahnuť orgazmus a vyššie formy orgazmov u mužov, bez straty sexuálnej energie (bez ejakulácie) 
 • kontrola sexuálnej energie u mužov 
 • ako nestratiť sexuálnu energiu a kontrola sexuálnej energie u žien (menštruácia v tantre, ako s tým pracovať)
 • rôzne formy blokov v sexualite, čo s tým, nástroje na riešenie 
 • yoni vajíčka pre ženy (teória a prax) 
 • tantrické sexuálne polohy pre otváranie energie a čakier, dosahovanie vyšších stavov vedomia (duchovná lekcia, súčasťou seminára nie je sex) 
 • meditačné techniky a rôzne typy meditácii pre spojenie mysle, srdca a tela 
 • autentické Tantrické rituály pre jednotlivcov aj páry pre podporu a otváranie energie, srdca, tela
 • a mnohé ďalšie 

Súčasťou semináre sú: 

 • pozdravy Slnka a yoga pre otváranie mysle, srdca a tela 
 • meditácie a meditačné nástroje 
 • praktické cvičenia s telom a energiou 
 • autentické rituály 
 • jedinečné duchovné lekcie o Tantre, sexualite a živote. 

Seminár sa koná v krásnom prostredí, v rodinnom penzióne v prírode, v Lesnej záhrade. K dispozícii bude po večeroch sauna a vonkajší bazén (pre otužovanie:). 

Tento duchovný pobyt je skvelým relaxačným a ozdravujúcim liečivým pobytom pre dušu aj telo. Počas dňa bude priestor aj na oddych, prechádzky a voľný program. 

Začiatok: streda 28.08.2024 o 17.00h Koniec: nedeľa 01.09.2024 o 16.00-17.00h 

Rozvrh kurzu sa môže každý deň líšiť v závislosti od povahy učenia a potrieb skupiny. 

Registrácia: Ak máte záujem o viac informácií a registráciu na event, môžete sa prihlásiť cez formulár alebo priamo emailom na: registracia@haranta.sk. 

Po prihlásení na retreat vás budeme kontaktovať a naši lektori si s vami dohodnú termín krátkeho video rozhovoru, na základe ktorého vám potvrdíme vašu akceptáciu na kurz.  

LEKTORI: 

Týmto retreatom vás prevedú medzinárodní lektori a certifikovaní tantrickí terapeuti a učitelia Miroslav Haranta a Katarína Sayana Balog. Práci so sexualitou a telom sa venujú od roku 2016. Umeniu tantry a práce s energiou sa učili u tantrických jogínskych majstrov, na učenie autentickej (pôvodnej tantry) dostali lektori zasvätenie od osvieteného tantrického majstra. Cesta za posvätnou sexualitou a tantrou ich zaviedla do Južnej Ameriky a ďalších krajín vo svete, kde si prešli viacerými celosvetovo certifikovanými výcvikmi. Okrem praktických skúseností sa obaja lektori ako terapeuti venujú tantrickej sexualite, liečeniu sexuálnych tráum a blokov a práci s energiou. Pomáhajú jednotlivcom aj párom objavovať a liečiť sexuálnu energiu, meniť kvalitu života a posúvať sa tak na vyššiu spirituálnu úroveň. Lektori sú tiež medzinárodní učitelia techniky Thetahealing. Miroslav Haranta je tiež spisovateľ a zakladateľ nového projektu SOULY – unikátna platforma pre nájdenie kompatibilného vedomého partnera – besouly.com. Katarína Sayana vedie ženské tantrické kruhy a retreaty pre ženy zamerané na otváranie ženskej energie a prácu s telom. Viac info: www.haranta.sk. 

Cena: 

EARLY BIRD 599 eur lektorné pri registrácii do 21.06.2024 a 699 eur pri registrácií po tomto termíne. (EARLY BIRD je možne získať len po uhradení registračného poplatku 245€ do dátumu 21.06.2024). Pre páry platí partnerská cena (po dohode s lektormi). 

Cena za ubytovanie a plnú penziu – domáca vegetariánska chutná kuchyňa – (raňajky, obed a večera) 240€ sa platí samostatne na mieste. 

Počet miest je limitovaný na 30 osôb. (Max 15 mužov) Platí pravidlo prvý zaregistrovaný, potvrdený lektormi a zaplatenou registráciou má zabezpečené miesto. 

Tešíme sa na vás.

Rezervácia