ThetaHealing Vy a váš partner/ka

Kedy: 7. – 8. marec 2020

Kde: Bratislava

Cena za dvojdňový intenzívny workshop: 360€

Naše spriaznené duše nás poznajú tak dobre na duchovnej úrovni, že sa naozaj musíte naučiť, ako milovať sami seba naplno, aby váš vzťah fungoval. Tento seminár je navrhnutý tak, aby vás priviedol k ďalšiemu kroku vo vašom vzťahu, vo vašom vývoji, aby ste sa naučili ako budovať partnerstvo ako energetickú jednotku.

Tento seminár nie je len pre páry, ale pre každého, kto chce rozvíjať vzťah, intímny vzťah a partnerstvo na dosiahnutie svojho najvyššieho potenciálu. Budovanie a rast vašich vzťahov vám pomôže vybudovať silné partnerstvo, vybudovať si pevný základ, udržať váš vzťah čerstvý a nový, a je navrhnutý tak, aby pomohol vášmu vzťahu pracovať pre vás.

Naučte sa, ako skutočne milovať iného človeka a ako im dovoliť milovať nás, zatiaľ čo odstraňujete bloky a prekážky, ktoré nám odovzdali naši predkovia. Keď sa skutočne milujeme, dostávame sa na ďalšiu úroveň osvietenia. Chceli by ste vedieť, ako žiť svoj život bez strachu z lásky? Bez viny vo vzťahoch? Byť milovaný vaším partnerom? Zapojte sa do seminára Growing your Relationships, aby ste sa to naučili.

Na tomto seminári budeme riešiť hlavne základné a genetické presvedčenia ktoré nás výrazne obmedzujú v našom vzťahu, či už si ich uvedomujeme alebo nie, v rámci všetkých tém semináru.

Témy semináru sú: energetické pole vzťahu, porozumenie, dôvera, čas, moc, role, peniaze, deti, sex v partnerstve, podpora a mnohé ďalšie.

Pre absolvovanie tohto semináru je podmienka mať absolvovaný Základný, Pokročilý a Dig Deeper seminár.

Seminár sa každý deň začína o 9.00 registráciou a končí približne o 17.00. Cena semináru nezahŕňa ubytovanie a stravovanie.

V prípade potreby je možné požiadať o štipendium.

Kurzovné zahŕňa: Manuál od Vianny Stibal.

Prihlasujte sa cez formulár alebo na: katka@haranta.sk

Rezervácia