ThetaHealing Vy a váš okruh ľudí

Kedy: 8.- 9. máj 2021

Kde: Online Zoom

Cena za dvojdňový intenzívny workshop: 354€

Neustále rastieme a vyvíjame sa a počas procesu rastu je veľmi dôležité mať zdravé podporné systémy a vzťahy s ľuďmi okolo nás. Len s tým správnym podporným tímom môžeme s dôverou napredovať ďalej v živote.

Tento kurz skutočne zmení váš život a pripraví vás na posun vpred tým, že vám dá jasnosť a rozlišovanie o tom, kto by mal byť súčasťou vášho vnútorného kruhu blízkych a ako na sebe pracovať, aby ste začali priťahovať tých správnych a podobne zmýšľajúcich ľudí, aby sa stali súčasťou vášho vnútorného kruhu.

Vy a váš okruh ľudí je navrhnutý tak, aby vám pomohol napredovať v úspechu vo všetkých aspektoch vášho života tým, že okolo vás umiestni tých správnych ľudí, rozpoznaním, kto by mal byť váš najlepší priateľ.

Na tomto seminári vás naučíme, ako spoznať váš vnútorný kruh a ako rozoznať, na akom stupni rozvoja sú ľudia okolo vás. Ukážeme vám rôzne štádiá mysle: detské štádium, štádium dospelosti a štádium mudrca

Ako liečitelia, ak ste obklopení ľuďmi, ktorí potrebujú neustále povzbudzovanie, budete čoskoro vyčerpaní. Preto by niektorí ľudia vo vašom vnútornom kruhu mali byť ľuďmi, ktorí vám to vrátia.

Urobíte test, aby ste zistili, v ktorom mentálnom vývoji mysle ste. Potom sa dozviete, čo musíte urobiť, aby ste sa dostali tam, kde chcete byť.

Naučíme vás, prečo sa váš vnútorný kruh natoľko mení, prečo meníte svojich priateľov okolo a s akými druhmi priateľov, musíte byť obklopení, aby ste boli nabití energiou a cítili sa dobre, aby ste mali energiu vracať späť svetu.

Učíme vás, ako pracovať so všetkými fázami mysle. Takto pochopíte svojich klientov a študentov, kde sú a môžete im pomôcť posunúť sa vpred.

Tento seminár vás naučí, rozpoznávať ľudí vo vašom okolí, či sú vo vašom vnútornom alebo strednom alebo vonkajšom kruhu. V akej úrovni vývoja je náš mozog a mozgy druhých, a ako to zmeniť a pracovať s tým.

Pre absolvovanie tohto semináru je podmienka mať absolvovaný Základný, Pokročilý a Dig Deeper seminár.

Seminár sa každý deň začína o 9.00 registráciou a končí približne o 16.00.

V prípade potreby je možné požiadať o štipendium.

Kurzovné zahŕňa: Manuál od Vianny Stibal.

Prihlasujte sa cez formulár alebo na: katka@haranta.sk

Rezervácia