ThetaHealing Intuitívna anatómia

Click here to add your own text

Kedy:

12. – 16.10. 2022
19. – 23.10 2022

26. – 30.10 2022

Kde: Hybrid: Bratislava osobne, Zoom Online

Cena za pätnásťdňový intenzívny workshop: 1790

Najintenzívnejší transformačný posun, ktorý môžete zažiť.

Ide o jeden z najviac pokrokových a uzdravujúcich kurzov, kde sa naučíte, ako do hĺbky liečiť (vyliečiť) celé svoje telo (ako aj telá vašich klientov), jednotlivé orgány v tele, ako vyčistiť hlboké skryté programy a emócie uložené v tele, orgánoch, kostiach, atď.,  ako vidieť a rozpoznať v skene červenú či bielu krvinku, ako do hĺbky poznať a liečiť nervovú, obehovú, kostnú a ďalšie sústavy v tele, imunitný systém, kosti, tkanivá, kožu a mnoho ďalšieho. Intuitívna anatómia je 15 dňová hĺbková cesta, ktorá vás prevedie telom a umožní vám intímne a intuitívne porozumieť telu. Získate vedomosti o tom, ako udržať vaše telo zdravé a ako liečiť choroby. Získate odborné znalosti o tom, ako je uzdravenie a vyrovnanie vášho tela dôležitou súčasťou vášho duchovného vývoja. Prostredníctvom tohto kurzu budete rozširovať svoje schopnosti a transformovať svoje presvedčenia. Budete schopní zistiť, kde sú presvedčenia držané v každom systéme a orgáne vášho tela, zmeniť ich a oslobodiť sa od svojich obmedzení a zároveň sa otvoriť svojmu najvyššiemu potenciálu.

Uzdravenie a pochopenie nášho tela je dôležitou súčasťou nášho duchovného vývoja.

Týmto úžasným seminárom vás prevedú v mužsko-ženskej energii lektori Miroslav Haranta a Katarína Sayana Balog.

Miroslav Haranta, Certificate of Science, Master of ThetaHealing®, medzinárodný certifikovaný lektor a terapeut ThetaHealing. Kurzami ThetaHealing predviedol už viac ako 1000 ľudí, odučil 60 kurzov doma aj v zahraničí. Je expertom na techniku dolovania metódou ThetaHealing. V rámci klientskej praxe má skúsenosti s tisíckami klientov, ktoré ďalej predáva účastníkom na seminároch ThetaHealing. Je zakladateľom najväčšej ThetaHealing komunity na Slovensku. Ide o skupinu podobne zmýšľajúcich ľudí, ktorí majú záujem osobne, duchovne aj ľudsky rásť. Momentálne je súčasťou WhatsApp skupiny 154 členov, ktorí si navzájom pomáhajú a podporujú sa. Účasťou na seminári sa aj vy môžete stať súčasťou tejto komunity. Viac info na: www.haranta.sk.

Katarína Sayana Balog, medzinárodný certifikovaný lektor a terapeut ThetaHealing®. Práci s touto metódou sa venuje od roku 2018, okrem klientskej praxe sa podieľala na organizovaní desiatok kurzov ThetaHealing®. Svojím klientom a študentom pomáha rozvíjať intuitívne schopnosti a osobné talenty, je špecialistom na techniky dolovania a odhaľovania hlbokých podvedomých programov.

Predpoklady k absolvovaniu kurzu : Základný seminár, Pokročilý seminár, Dig Deeper a Ja a Stvoriteľ.

Rezervácia