Referencie

Ingrid, Bratislava

Ak očakávate, že nájde riešenie problému za vás, tak ste na omyle. On vás „LEN“ navedie na cestu poznania a jemne vás na nej udržuje, povzbudzuje a podporuje. A keď začnete pochybovať o zmysle cieľa, naučí vás, že nie je dôležitý cieľ, ale cesta. Odporúčam ho ako terapeuta, poradcu, šamana… hovorte tomu ako chcete.

Petra, Bratislava

Väčšina ľudí sa v dnešnej dobe snaží sa o to, aby sa páčili svojmu okoliu, aby boli obľúbení. Ja sa o nič z toho nesnažím, nikdy som nemusela, no napriek tomu som bola vždy obľúbená, ľudia ma považujú za zábavnú a milú, vyhľadávajú moju spoločnosť…no jedným dychom vždy dodajú, že som zvláštna a čudná. A to je to, čo som nikdy nevedela pochopiť. Je „čudnosť“ v poriadku? Občas sa mi stávalo, že som sa pozerala na svet okolo mňa a pýtala som sa, čo je vlastne normálne.

Lucia, Bratislava

Môj hlavný blok a strach, prečo som sa tak dlho odhodlávala ísť na terapiu k Mirkovi tkvel v téme,  ktorú som potrebovala riešiť, a to: ženstvo, sexualita, vzťahy (partnerský, k mužom všeobecne, sama k sebe) a tiež v tom, že by som to mala riešiť s terapeutom – mužom.

Peter, Bratislava

Vďaka rozhovorom s Mirom som pochopil, čo ma motivuje a čo ma naopak brzdí a dokázal som mnohé z veci, ktoré ma obmedzovali pustiť ich von z hlavy. Som kľudnejší a menej sa stresujem nad vecami, ktoré nemôžem ovplyvniť. Takisto som sa naučil vcítiť sa a pochopiť motivácie iných ľudí, čo mi umožňuje s nimi komunikovať a koexistovať bezkonfliktne aj napriek rozdielnym názorom. Jeden z väčších problémov, ktorý som mal dlhé roky, bol zlý spánok. Budil som sa niekoľkokrát každú noc, niekedy som nemohol aj niekoľko hodín zaspať. Budil som sa unavený, bez energie a mnoho krát nervózny. Po jednej z terapii u Mira kde sme riešili práve tento problém – spím ako drevo a ráno som oddýchnutý.

Danka, Bratislava

Mala som krízu. Veci v mojom živote sa nediali podľa mojich predstáv. Zažila som zradu a poníženie od ľudí, za ktorých by som dala ruku do ohňa. Bola to absolútna podpásovka, ktorá ma zrazila na kolená. Zrazila ma na psychické dno.