Partnerstvo – online kurz z pohodlia vášho domova

PARTNERSTVO – ONLINE PREDNÁŠKY
živé vysielanie s možnosťou pozretia prednášok zo záznamu

Ako dosiahnuť v partnerstve kvalitu a hĺbku, o ktorej mnohí len snívajú?

Máte problém nájsť si kompatibilného partnera? Unavujú vás stále sa opakujúce problémy vo vzťahu? Čo vlastne chceme od partnera a čo partnerstvo vôbec znamená? Čo vám bráni žiť plnohodnotný a naplnený vedomý vzťah? Neviete sa pohnúť so svojím partnerom vo vašom vzťahu ďalej? Viete, ako v partnerstve prejaviť svoju sexualitu alebo z toho máte strach? Ako sa do partnera znovu zamilovať aj po rokoch?

Pozývame vás na CYKLUS 3 úžasných ONLINE prednášok o PARTNERSTVE so skúseným terapeutom, spisovateľom a medzinárodným lektorom Miroslavom Harantom, ktorý sa problematike vzťahov venuje už viac ako 5 rokov a otvorí do hĺbky témy, o ktorých sa bežne nehovorí – a to kompatibilita v partnerstve, vedomá komunikácia, kríza v partnerstve, deti, sexualita, intimita a otváranie sa do zraniteľnosti. Súčasťou prednášok bude možnosť pýtať sa otázky, ktoré vás v partnerstve trápia.

1. PREDNÁŠKA KOMPATIBILITA V PARTNERSTVE.
Čo je partnerstvo. 4 úrovne kompatibility vo vzťahu, základné predpoklady fungujúceho vzťahu, pravidlá vo vzťahu a aké dôležité je poznať naše inštinkty. Ako si nájsť kompatibilného partnera? Komunikácia v partnerstve – ako vedome vnímať, počúvať partnera a komunikovať v nadhľade. Vedomé partnerstvo.

2. PREDNÁŠKA: NÁSTRAHY PARTNERSTVA.
Peniaze, svokrovci, deti, práca, nevera, ako ovplyvňujú partnerstvo vzťahy okolo nás a naše deti. Kríza v partnerstve – ako si s ňou poradiť. Ako si ustáť náročné životné situácie v partnerstve. Ako možno mať spokojný partnerský život aj po rokoch. Za akých okolností má zmysel o vzťah bojovať a kedy je lepšie rozísť sa?

3. PREDNÁŠKA – SEXUALITA A INTIMITA V PARTNERSTVE.
Ako prijať svoju sexualitu. Ako sa otvoriť partnerovi a samému sebe aj v intímnej oblasti. Čo v sexe potrebujeme a po čom túžime. Ako fungujú muži a ženy – rozdiely v sexualite. Ako dosiahnuť novú úroveň sexuality vo vzťahu. Vedomé milovanie s partnerom.

TERMÍNY online prednášok:
12.5. utorok od 18:00 hod – 20:00 hod
19.5. utorok od 18:00 hod – 20:00 hod
26.5. utorok od 18:00 hod – 20:00 hod

CENA: 14 eur za prednášku na osobu alebo 36 eur za všetky 3 prednášky na osobu ( platí pri úhrade všetkých 3 prednášok naraz).

PRIHLÁSENIE:
Je potrebná registrácia cez priložený formulár. Po zaslaní formuláru a úhrade prednášok vám mailom pošleme vaše prihlásenie a prístup do online živého vysielania. Úhradu za kurz pošlite čo najskôr (min. 24 hodín pred konaním workshoppu) na účet IBAN: SK8511000000002940084397. Do poznámky pri platbe prosíme uviesť: plné meno a variabilný symbol 32001. Ďakujeme.

Pre viac informácii nás kontaktujte na registracia@haranta.sk

INFO K VYSIELANIU: V prípade, že nestihnete termín živého vysielania online prednášky, je možné pozrieť si každú prednášku dodatočne zo záznamu do 48 hodín od odvysielania prednášky (t.j.do 2 dní po odvysielaní). Ak by ste z vážnych dôvodov tento termín nestihli resp. budete v tom čase odcestovaný, je možné dohodnúť sa individuálne. Prednášky je možné absolvovať individuálne, odporúčame spoločne s partnerom.

Rezervácia