ENNEAGRAM

Kto som? Ja síce tvrdím, že toto s istotou, dokonale, bez pochybností a úplne do bodky viem, ale je to naozaj tak? Prečo potom žijeme takýto až nadľudský zhon, chaos a všetko sa na nás rúti?

V skutočnosti nielenže nevieme, prečo fungujeme, ako fungujeme, my dokonca nepoznáme ani tých našich najbližších… Či je to náš partner, deti, rodičia, ľudia v okolí pracovnom, či súkromnom… Prečo je to tak?

Napadlo vám niekedy, aké skvelé by to bolo mať k dispozícii manuál na život, návod na to, ako vidieť a pochopiť samého seba, svoje deti a ľudí okolo vás, ako reagovať na rôzne životné situácie a zvládať svoje emócie?

Ak sa chcete na chvíľu odpojiť od rýchleho kolobehu dnešného života, pozrieť sa na život z inej perspektívy a pochopiť veľa nových súvislostí, zarezervujte si čas na 4 prednášky, ktoré vás hlboko ovplyvnia. Je potrebné ich absolvovať všetky. V prípade, že vám niektorý termín nevyhovuje, môžete ho absolvovať v ďalšom behu.

PREDNÁŠKY:

1. časť – emočné typy
rozdávam sa okoliu — všetko cez úspech — kráľovná drámy
2. časť – myseľ štvrtok
vedomosti ma chránia — bez prípravy ani na krok — čím rýchlejšie tým ľahšie
3. časť – telesné typy
ja! mám vždy pravdu — ťažká pohodička — perfekcionizmus na druhú
4. časť – sumarizácia, prepojenia
inštinkty a vplyv na nás – prečo sme každý unikát a jedinečný

ČAS:

18.00 – 21.00h (ukončenie závisí od diskusie, max. do 21.30h, doprajte si viac času a zapojte sa)
Registrácia: 17.45

PRIHLÁSENIE:

Je potrebná emailová rezervácia kvôli obmedzenému počtu miest (20) na: katka@haranta.sk Workshop je kapacitne limitovaný a tak pokiaľ Váš záujem platí, prosíme potvrdiť vašu účasť emailom na katka@haranta.sk a následne rezervačnú zálohu vo výške 15,- eur na účet IBAN: SK65 8360 5207 0042 0513 4756. Do poznámky prosím uviesť: plné meno a poznámku: enneagram. V prípade že máte záujem o všetky štyri prednášky za zvýhodnenú cenu 80 eur, je potrebné poslať zálohu vo výške 30 eur a zvyšok doplatiť v hotovosti v utorok 5.2. na prvej prednáške. Ďakujeme.

CENA:

INVESTÍCIA DO SEBA:
– 25 EUR/ osoba/1 prednáška
– pri úhrade štyroch prednášok naraz 20€/osoba/1 prednáška (spolu 80€ za 4 prednášky)
– partneri 40€/2 osoby/1 prednáška (pri úhrade štyroch prednášok naraz 130€)
– študenti a dôchodci 15€/osoba/prednáška (pri úhrade štyroch prednášok naraz 55€)

MIESTO:

Vital Spa, Radvanská 46, 811 01 Bratislava

PREDNÁŠA:

Miroslav Haranta, terapeut
“S Enneagramom pracujem takmer každý deň pri konzultáciách s klientmi aj v rámci terapií. Vnímam tento nástroj ako niečo unikátne pre porozumenie a odhalenie toho, kto vlastne sme. Viedol som už niekoľko desiatok seminárov na túto tému a teším sa na vás a na naše spoločné zážitky pri spoznávaní Enneagramu.”

Rezervácia