ENNEAGRAM – ON-LINE

Pozývame vás na ENNEAGRAM online kurz – formou živého vysielania z pohodlia vášho domova.

Spoznajte samého seba a svoje vzťahy vďaka unikátnej osobnostnej typológii ENNEAGRAM  v autentickom podaní skúseného terapeuta, spisovateľa a medzinárodného lektora metódy Thetahealing – Miroslava Harantu – ktorý o Enneagrame prednáša pre širokú verejnosť, firmy, školy a univerzity už viac ako 8 rokov. Absolvujte online kurz, s možnosťou pripojenia z domu, za skvelé ceny (info nižšie v popise). Termíny online workshopov:

utorky a štvrtky 6.9., 8.9., 13.9. a 15.9. 2022 od 18:00 do 20:30h.

Kto som? Ja síce tvrdím, že toto s istotou, dokonale, bez pochybností a úplne do bodky viem, ale je to naozaj tak? Prečo potom žijeme takýto až nadľudský zhon, chaos a všetko sa na nás rúti?

V skutočnosti nielenže nevieme, prečo fungujeme, ako fungujeme, my dokonca nepoznáme ani tých našich najbližších… Či je to náš partner, deti, rodičia, ľudia v okolí pracovnom, či súkromnom… Prečo je to tak?

Napadlo vám niekedy, aké skvelé by to bolo mať k dispozícii manuál na život, návod na to, ako vidieť a pochopiť samého seba, svoje deti a ľudí okolo vás, ako reagovať na rôzne životné situácie a zvládať svoje emócie?

Ak sa chcete na chvíľu odpojiť od rýchleho kolobehu dnešného života, pozrieť sa na život z inej perspektívy a pochopiť veľa nových súvislostí, zarezervujte si čas na 4 prednášky, ktoré vás hlboko ovplyvnia. Je potrebné ich absolvovať všetky. V prípade, že vám niektorý termín nevyhovuje, môžete ho absolvovať v ďalšom behu.

Enneagram je neštandardná typológia rozdeľujúca osobnosti do deviatich navzájom prepojených typov. Tieto typy sú označené číslami na zdôraznenie toho, že ani jeden typ nie je horší ani lepší. Prečo neštandardná? Enneagram nás neškatuľkuje a nenálepkuje. Naopak ukazuje nám, ako z týchto všetkých zaradení a zaškatuľkovaní, s ktorými sme sa stotožnili, alebo kde nás okolie zaradilo sa dostať úspešne von. Na to, aby ste zistili, kde sa nachádzate v enneagrame, nepotrebujete žiadne testy, ktoré netušia, čo sa vo vás skutočne ukrýva. Stačia vám tieto prednášky. Enneagram je jedinečný aj preto, lebo odzrkadľuje nielen správanie osobnosti, ale ide aj hlbšie do pohnútok a motívov, ktoré toto správanie iniciujú. Z toho dôvodu je účinným nástrojom na dosiahnutie trvalej zmeny v našich životoch, v oblastiach, ktoré nás zväzujú: či už je to neustály strach, úzkostné stavy, prokrastinácia, výbuchy zlosti, strach z vyjadrenia “negatívnych” pocitov (zúrivosť, hrôza a pod.), podvedomá manipulácia iných, závislosť na iných, žiarlivosť, závisť, opakujúce sa stavy vyčerpania alebo vyhorenia, neschopnosť sa zastaviť a oddýchnuť si, a pod. 

ONLINE PREDNÁŠKY:

 1. časť – emočné typy
  rozdávam sa okoliu — všetko cez úspech — kráľovná drámy. Emócie, ako fungujú a ako s nimi pracovať na vedomej úrovni.
 2. časť – myseľ a mysľové typy
  vedomosti ma chránia — bez prípravy ani na krok — čím rýchlejšie, tým ľahšie. Ako funguje a ako nás ovplyvňuje naša myseľ, myšlienky, vedomie a podvedomie. Vedomá práca s mysľou.
 3. časť – telesné typy
  ja! mám vždy pravdu — ťažká pohodička — perfekcionizmus na druhú. Ako funguje naše telo a čo je kľúčové pre telesné typy? Prečo potláčame samých seba, naše emócie, pocity, a čo s tým?
 4. časť – sumarizácia, prepojenia jednotlivých typov
  inštinkty a vplyv na nás – prečo sme každý unikát a jedinečný. Inštinkty, emócie, myseľ a naše vnútorné nastavenie.

V prípade, ak sa vám nepodarí absolvovať všetky prednášky, môžete si chýbajúcu prednášku nahradiť v ďalšom cykle.

PRIHLÁSENIE:

Je potrebná emailová rezervácia vopred na: enneagram@haranta.sk (v prípade, ak máte záujem o faktúru pripojte aj vaše fakturačné údaje), prípadne cez formulár.

Po zaslaní emailovej rezervácie a úhrade prednášok vám mailom pošleme vaše prihlásenie a prístup do online živého vysielania. Úhradu za kurz pošlite čo najskôr pred konaním workshoppu  na účet IBAN: SK87 8330 0000 0029 0186 7890. Variabilný symbol 22202. Do poznámky prosím uviesť: plné meno.

INVESTÍCIA DO SEBA (cena):

 • 30 EUR/ osoba/1 prednáška
 • pri úhrade všetkých štyroch prednášok naraz 99€/1 osoba/4 prednášky
 • pri opakovaní prednášky (ak ste prednášku už v minulosti absolvovali a chcete si ju zopakovať), je cena 20 eur/osoba/1 prednáška resp. 70 eur/4 prednášky
 • študenti a dôchodcovia 20€/osoba/prednáška (pri úhrade štyroch prednášok naraz cena 70€)

PREDNÁŠA:
Miroslav Haranta, terapeut, medzinárodný lektor, spisovateľ
“S Enneagramom pracujem takmer každý deň pri konzultáciách s klientmi aj v rámci terapií. Vnímam tento nástroj ako niečo unikátne pre porozumenie a odhalenie toho, kto vlastne sme. Viedol som už niekoľko desiatok seminárov na túto tému a teším sa na vás a na naše spoločné zážitky pri spoznávaní Enneagramu.”

Rezervácia