ENNEAGRAM

Kto som? Ja síce tvrdím, že toto s istotou, dokonale, bez pochybností a úplne do bodky viem, ale je to naozaj tak? Prečo potom žijeme takýto až nadľudský zhon, chaos a všetko sa na nás rúti?

V skutočnosti nielenže nevieme, prečo fungujeme, ako fungujeme, my dokonca nepoznáme ani tých našich najbližších… Či je to náš partner, deti, rodičia, ľudia v okolí pracovnom, či súkromnom… Prečo je to tak?

Napadlo vám niekedy, aké skvelé by to bolo mať k dispozícii manuál na život, návod na to, ako vidieť a pochopiť samého seba, svoje deti a ľudí okolo vás, ako reagovať na rôzne životné situácie a zvládať svoje emócie?

Ak sa chcete na chvíľu odpojiť od rýchleho kolobehu dnešného života, pozrieť sa na život z inej perspektívy a pochopiť veľa nových súvislostí, zarezervujte si čas na 4 prednášky, ktoré vás hlboko ovplyvnia. Je potrebné ich absolvovať všetky. V prípade, že vám niektorý termín nevyhovuje, môžete ho absolvovať v ďalšom behu.

Celodenný seminár sa skladá zo 4 častí:

1. časť – emočné typy
rozdávam sa okoliu — všetko cez úspech — kráľovná drámy
2. časť – myseľ štvrtok
vedomosti ma chránia — bez prípravy ani na krok — čím rýchlejšie tým ľahšie
3. časť – telesné typy
ja! mám vždy pravdu — ťažká pohodička — perfekcionizmus na druhú
4. časť – sumarizácia, prepojenia
inštinkty a vplyv na nás – prečo sme každý unikát a jedinečný

ČAS:

9.00 – 18.00h (ukončenie závisí od diskusie, max. do 19.00h, doprajte si viac času a zapojte sa)
Registrácia: 8.30

PRIHLÁSENIE:

Je potrebná rezervácia kvôli obmedzenému počtu miest na: tel. 0911 568 377

MIESTO:

Fešanda, Dom služieb LUHY, ul. Nadražná 1071/26, Partizánske

PREDNÁŠA:

Miroslav Haranta, terapeut
“S Enneagramom pracujem takmer každý deň pri konzultáciách s klientmi aj v rámci terapií. Vnímam tento nástroj ako niečo unikátne pre porozumenie a odhalenie toho, kto vlastne sme. Viedol som už niekoľko desiatok seminárov na túto tému a teším sa na vás a na naše spoločné zážitky pri spoznávaní Enneagramu.”

Rezervácia