Lektor

Miroslav Haranta Foto

Miroslav Haranta

Certificate of Science, Master of ThetaHealing, Certified Tantra Teacher

Je terapeut, lektor a spisovateľ. Pracuje s klientmi na ich osobnom rozvoji a objavovaní samých seba, liečbe chorôb, strachov, odstraňovaní tráum a bolestí. Aby boli zmeny trvalé, pracuje s nimi hlavne cez ich podvedomie, kde ich rôznymi nástrojmi zbavuje starých negatívnych a častokrát hlbokých presvedčení. Venuje sa problematike partnerstvu, ženskej zraniteľnosti, vzťahov, výchove detí, ako viesť šťastný a naplnený život. Prednáša na univerzitách, školách a konferenciách, v rámci firiem školí na témy ako vedomá komunikácia, manažérske zručnosti, hodnoty, vzťahy, emócie a ďalšie. 

ThetaHealing®

Certificate of Science, Master of ThetaHealing®, medzinárodný certifikovaný lektor a terapeut ThetaHealing. Kurzami ThetaHealing predviedol už viac ako 1100 ľudí, odučil 80 kurzov doma aj v zahraničí. Je expertom na techniku dolovania metódou ThetaHealing. V rámci klientskej praxe má skúsenosti s tisíckami klientov, ktoré ďalej predáva účastníkom na seminároch ThetaHealing. Je zakladateľom najväčšej ThetaHealing komunity na Slovensku. Ide o skupinu podobne zmýšľajúcich ľudí, ktorí majú záujem osobne, duchovne aj ľudsky rásť.

 

SOULY®

zakladateľ nového projektu SOULY®, neustále problémy a trápenia klientov nájsť si kompatibilného partnera ho viedli k vytvoreniu unikátnej zoznamky, kde vďaka jedinečnému partnerskému dotazníku vám SOULY vypočíta kompatibilitu s potenciálnymi partnermi. www.souly.love

 

Enneagram

Organizuje unikátne semináre typológie osobnosti pre širokú aj odbornú verejnosť – ENNEAGRAM. Seminármi Enneagram predviedol niekoľko stoviek ľudí, doma aj v zahraničí. Tieto úžasné nástroje a informácie, prinášajú zlepšenie vzťahov, pohľad na zmysel života, hlbšie pochopenie seba a svojho správania, porozumenie našich blízkych a okolia, a prispievajú k žitiu spokojného a naplneného života.

 

Autentická Tantra

Práci so sexualitou a telom sa venuje od roku 2016. Zámer mal však pochopiť naše telo a energiu hlbšie a tieto učenia autentickej tantry priniesť aj na Slovensko. Umeniu tantry a práce s energiou sa začal učiť u tantrických jogínskych majstrov. Cesta za posvätnou sexualitou a tantrou ho zaviedla do Južnej Ameriky a ďalších krajín vo svete, kde si prešiel viacerými celosvetovo certifikovanými výcvikmi. Pomáha jednotlivcom aj párom objavovať a liečiť sexuálnu energiu, meniť kvalitu života a posúvať sa tak na vyššiu spirituálnu úroveň.